x
sadsad x
asdasd
Sepet
%20 indirim
Hamilton Optimal Krem SPF 50+ 250 ml
Barkod: 9310304190972

Hamilton Optimal Krem SPF 50+ 250 ml

190,00 TL
152,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Hamilton
Ürün Serisi : Optimal
Ürün Özellikleri : Ciltte parlama ve yağlı bir his bırakmadan güneş ışınlarına karşı tam koruma sağlar.
Boyut : 250 ml
Güncelleme Tarihi : 18.07.2018 - Çarşamba
Özet Bilgi : Her cildin kullanabileceği ürün güneş kaynaklı hasarlara karşı koruyucu bakım gerçekleştirir. Cildi zararlardan dolayı yıpranmalara karşı korur. Ciltte oluşabilecek olan tahriş ve kızarıklıkları yok eder. Besleyici ve nemlendirici bakım ürünü güneşin zararlı etkilerini yok eder. UV ışınlarının cilde vereceği zararı gideriri. Lekelenme, kırışıklık, kuruma ve çatlama gibi sorunları giderir. Kızarma ve yanma etkilerini yok eder. Koruyucu bakım losyonu 4 saatte bir gereken bölgelere uygulanır.
Hamilton Active Family Losyon SPF50+ 250 ml

Tüm cilt tipleri için kullanılabilen bakım ürünü cildin güneş kaynaklı hasarlara karşı korunmasına destek olur. Dry-Touch Formula özelliği ile ciltte parlama ve yağlı bir hisse neden olmaz. Güneşin zararlı olan ışınlarının cilde zarar vermesine izin vermez. Koruyucu bakım losyonu cilt tarafından kolaylıkla emilir ve suya karşı dayanıklı olan ürün uzun süreli koruma sağlar. Cildi nemlendiren ve besleyen bakım ürünü güneş kaynaklı olumsuzluklara karşı koruyucu bakım sağlar. Etkili bakım losyonu akışkandır ve kremsi yapısı ile normal ciltli bireylerin yüz bakımını etkili şekilde gerçekleştirir.

Yüz, el ve vücut bölgesinde kullanım için ideal losyon formu sayesinde kolayca emilir ve kalıntı, iz bırakmaz. Hamilton Active Family Losyon SPF50+ 250 ml tüm aile bireylerinin de kullanabileceği bir üründür. Peeling, lazer, dermabrazyon, dermaterapi uygulamaları sonrasında da ideal koruma sunar. Etkili bakım ürünü UVA / UVB ışınlarına karşı etkin koruma sağlar.

Hamilton Active Family Losyon SPF50+ 250 ml Özellikleri:

Nemlendirici etki sunan ürün yağsız yapılıdır ve konforlu bakım gerçekleştirir. 4 saat süre ile suya dayanıklıdır. Krem yapısı ile normal ciltli bireylerin yüz için kullanabileceği günlük bir üründür. Tüm aile bireyleri tarafından kullanılabilir. Peeling, lazer, dermabrazyon, dermaterapi gibi uygulamalar sonrasında koruyucu ve nemlendirici bakım sunar. Günaş kaynaklı zararları bertaraf eder ve koruyucu bakım sunar. Cildin zararlardan olayı yıpranmasına karşı koruma sağlar. Tahriş olmasına izin vermez ve önlem alır. Cildi besler ve nemlendirir. Güneş kaynaklı yaşlanma etkileri, ince çizgiler, kırışıklıklar ve lekelenmeleri yok eder. Kusursuz bir cilt görünümü geliştiren bakım ürünü kuruma ve çatlamaya karşı önlem alır. Kızarmayı önleyen bakım ürünü ile koruyucu bakım sağlanır. Güneş kaynaklı zararları bertaraf eden ürünle etkin koruyucu bakım sağlanır.

Vücuda Etkisi: Güneş kaynaklı zararları koruyan ürün etkili bakım losyonudur. Cidin dış etkenlere karşı korunmasına destek olur. Cildi tahrişlere ve kızarıklıklara karşı korur. Etkili besleyici ve nemlendirici bakım gerçekleştirir. Güneşin zararlı olan ışınlarına karşı üstün koruma gerçkeştirir. Ciltteki lekelenme ve kırışıklıkları giderici bakım uygular. Kuruma ve çatlamalara karşı koruma ve giderici bakım uygular.

Uygulanan Bölge: Etkili bakım ürünü yüz, boyun, ense ve kulaklara uygulanır.

Kullanım Şekli: Uygun miktarda losyon yüz, boyun, ense ve kulaklar için kullanılan güneş koruyucu losyon yüz için bir çay kaşığı dolusu uygulanır. Diğer vücut bölgelerine ise orantılı olarak güneş koruyucu uygulanmalıdır. Ürün 4 saatte bir yenilenir ve güneşe çıkmadan önce uygulanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Etkili koruyucu bakım losyonu 4 saatte bir yüz, boyun, ense ve kulaklar için kullanılır. Günlük olarak kulanılabilen bir üründür. Ürün 250 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Gözle temas halinde hemen ve iyice durulayınız.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.