sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Kargo
Bedava
250,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
195,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
220,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Hamilton Güneş Kremi

Hamilton, 1932 yılında Avustralya’da Milton Blake ve arkadaşları tarafından dünyanın ilk güneş koruma ürününü geliştirmek için kurulmuştur. Kurulduğu zamandan beri farklı cilt tipleri ve yaş gruplarına yönelik güneş koruma ürünlerini geliştirir.
Hamilton, yetişkinlerden çocuklara kadar tüm aile bireylerinin kullanımına uygun güneş kremleri yaratmaktadır. En hassas cilt tiplerinin bile ciltlerinde güvenle kullanabileceği içeriklere sahip ürünler geliştirir.

Güneş; cilt yüzeyinde kızarıklık, yanık, leke, yaşlanma belirtileri gibi durumlara neden olabilir. Bunun yanı sıra güneş; cilt kanserinin de en önemli nedenlerinden biridir. Güneşten gelen 2 tip zararlı ultraviyole ışını vardır. UVA ve UVB ışınları olarak adlandırılan bu ultraviyole ışınları; cilt yüzeyinde farklı hasarlara neden olabilir. Bu nedenle etkili bir güneş kremi, hem UVA hem de UVB ışınlarına karşı cildi koruyabilmelidir. Hamilton güneş kremi; özel olarak geliştirilen formülleri ile cildinizi güneşten gelen zararlı ultraviyole ışınlarından korumaya yardım eder. Cildi korumanın yanı sıra cildi beslemeye de destek verir. Nemlendirici özelliği vardır. Cildin pürüzsüz bir görünüm ve yumuşak bir doku kazanması için yardım eder.

Hamilton Active Family; tüm aile bireylerinin kullanımına uygun olarak geliştirilmektedir. Her birey için farklı bir güneş kremi aramanıza gerek kalmaz. Cildi güneşin zarar verici UVA ve UVB ışınlarına karşı etkin şekilde korumaya yardım eder. Cilt yüzeyinde yağlı bir hisse neden olmaz, parlama yapmaz. Cilt tarafından hızlı bir şekilde emilen bir yapısı vardır. Cilt yüzeyinde beyaz bir ize neden olmaz. Yüz bölgesinin yanı sıra el ve vücut bölgesinde de kullanıma uygundur. Tere ve suya karşı 4 saat dayanıklıdır. Her 4 saatte bir yenilenmesi gerekir. Losyon ve sprey olarak iki farklı formda sunulmaktadır.

Hamilton Optimal; cildin bağışıklık sistemini daha etkin bir şekilde korumaya odaklanan bir güneş koruyucudur. Cilt kanserini önlemeye destek verir. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Yüz ve tüm vücut bölgesinde kullanılabilir. Hızlıca cilt tarafından emilir. Terlemeye ve suya dayanıklıdır. 4 saatte bir yenilenmesi tavsiye edilir.

Hamilton Everday Face; yağlı ve akne sorunları yaşayan cilt tipleri için geliştirilmektedir. Hassas yapıya sahip ciltlerde rahatlıkla kullanabilir. Yüz bölgesinde kullanıma uygundur. Yaz-kış cildi güneşten gelen zararlı ışınlara karşı korumaya yardım eder. Mat bitişlidir. Formülünde bulunan Aloe Vera ve E Vitamini ile cildi nemlendirir. Gözenekleri tıkamaz.

Hamilton Sensitive; hassas cilt tipleri için geliştirilmektedir. UVA ve UVB ışınlarına karşı geniş spektrum koruma sağlar. Koku, lanolin ve renklendirici içermez. Cildi nemlendirir. Cilt bariyerinin kuvvetlenmesine yardım eder. 4 saate kadar suya dayanıklıdır. 4 saatte bir yenilenmesi tavsiye edilir.
Hamilton Bebek ve Hamilton Toddler ürünleri; bebek ve küçük çocukların cildi için geliştirilir. Tüm aile bireylerinin de kullanımına uygundur. UVA ve UVB ışınlarına karşı geniş spektrum koruma sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.