x
Sepet
Marka Listesi
Yeni Ürünler
Sırala:
Sırala:

Halluks Valgus Gece Ateli

Halluks Valgus Gece Ateli, parmak çıkıntısına yönelik olarak geliştirilmiştir. Ürün özellikle ameliyat sonrasında parmak çıkıntısının düzeltilmesine yardımcı olur. Ürün pratik kullanımlıdır. Halluks valgusun konservatif ve ameliyatlı tedavisinde parmağı iterek başparmak ekleminin yükünü azaltır. Atel, parmağı doğru pozisyona sokar ve kullanımı son derece rahattır. Parmakta oluşan deformasyonlara yönelik olarak kullanılır. Parmakta meydana gelen duruş bozukluklarını yok eder. Ameliyat sonrasında parmakta oluşan bozuklukları yok eder. Yüksek kaliteli ürünleri ile hipo alerjik silikon malzemeden üretilmiştir. Ayakların korunmasına destek olur ve iyileşme sürecini hızlandırır.

Halluks Valgus Gece Ateli Hakkında:

Parmağın doğru pozisyona sokulmasına yardımcı olan atel yardımı ile parmakta düzelme sağlanır. Bunion tedavisinde rahatlıkla kullanılan ürün baş parmak çıkıntısının tedavisine yönelik olarak kullanılır. Parmak arasına geçerek ve cırt bantları sayesinde kolaylıkla kullanılır. Kaliteli yapısı sayesinde etkili koruma sağlar. Tahriş gibi sorunlara neden olmaz, baş parmağı korur. Parmağın duruş pozisyonunu düzenler, kısa sürede etkili korumaya yardımcı olur.

Orthocare Hallux Valgus Ateli (Gündüz): Hallux Valgus tedavisine yönelik olarak geliştirilmiştir. Ayak başparmaktaki çıkıntının giderilmesine imkan tanır. Anatomik olarak baş parmak çevresinde meydana gelen çıkıntıları giderir. Duruş bozukluklarını giderir ve gereken bakımı sağlar. Sağ ve sol seçenekleri mevcuttur. Gündüz kullanımı da mevcuttur.

Orthocare Hallux Valgus Ateli (Gece ): Gece kullanımı uygun olan ürün ayak baş parmağında meydane gelen çıkıntıları giderme noktasında kullanılır. Ameliyat sonrasında kullanılan ürün anatomik olarak baş parmak çevresine göre şekillendirilmiştir. Duruş bozukluklarını giderir ve koruyucu bakımı destekler. Sağ ve sol seçenekleri olan ürün standarttır ve gece kullanımı için idealdir.

Aurafix Halluks Valgus Gece Ateli Tek AO-10: Baş parmak için kullanılan bir diğer ürün olan atel ameliyat sonrasında hastaların rahatlıkla yürümesini sağlar. Tedavi sürecini hızlandıran ürün normal ayakkabı giyilme süresini de azaltır. Kullanımı pratiktir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.