x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Yeni Ürünler
Darphin Hydraskin Cooling... Vichy Mineral 89 Repairin... Cosmed Revolution Detoxin... Cosmed Revolution Moistur... Cosmed Revolution BTX Eye... Caudalie Vineactiv Energi... Caudalie Premier Cru Göz ... Caudalie Resveratrol Lift... Sirenol Witch Hazel Cadı ... TTO Thermal Swap Göz Mend...
Sırala:
1 2 3 4
Strivectin TÜKENDİ
%40indirim 373,00 TL 223,80 TL
St.Herb TÜKENDİ
%10indirim 215,63 TL 194,07 TL
Filorga
%15indirim 620,00 TL 527,00 TL
Sırala:
Daha Fazla Yükle
1 2 3 4

Göz Kremleri

Göz vücudumuzda yaşlanma belirtilerinin ya da vücut rahatsızlıklarının en çok gözlendiği organlardandır. Bu nedenle göz bakımımız oldukça önemlidir. Farklı sebeplere bağlı olarak göz yapımızda deformasyonlar meydana gelebilir. Güneş, hava kirliliği, sıcaklık, soğukluk vb. Mimiklerde göz çevresindeki kırışıklık oluşumuna neden olan faktörler arasındadır. Göz kremlerini kullanmamızı gerektiren ve bakıma ihtiyaç duyulan kusurlar; göz çevresi kırışıklıkları, gözaltı torbaları, gözaltı morluğu, gözkapağı düşüklüğü, gözkapağı ve göz çevresi yağ butonlarıdır. Erken yaşta gözde meydana gelecek olan kırışıklıkları için su bazlı, yaşlanma karşıtı, az nem taşıyan, az yağ içeren hafif göz kremleri kullanılabilir.

İleri yaşlarda göz çevresinde meydana gelen kırışıklıklarda yaşlanma karşıtı göz kremleri kullanılır. Göz çevresinde kuruluk, nemsizlik olur ve göz çevresi yapısı bozulmuştur. Bu durumlarda da göz etrafındaki kırışıklık ve derinliği azaltmak ve göz çevresine nem sağlayacak ürünü seçmek önemlidir. Göz çevresi masajı da önem taşır. Ürün seçiminde ise onarıcı, yaşlanma arşıtı, derinliği azaltan ve estetik görünümü arttıran göz kremleri tercih edilmelidir. Gözaltı Torba ve Morlukları sorunları genetik yapı nedeni ile oluşabilir. Aşırı uykusuzluk ve yorgunluk da morluklara sebep olabilir. Bu durumda da nem içeriği iyi olan kan dolaşımını arttıran ve bölge dokularını besleyen içerikteki doğal göz kremleri tercih edilmelidir. Göz kapağı düşüklüğü; göz kapağı kaslarının çeşitli sebeplerle fonksiyonunu yerine getirememesi durumudur. Dış göz görünüşünde meydana gelen ve istenmeyen bir durumdur. Genelde yaşlana karşıtı göz kremlerinin bir kısmı hafif olsa da etkili olur. Göz kapağı, çevresinde yağ butoncukları; vücutta yağ ve kolestrol birikiminin göstergesi olabileceği gibi yanlış göz çevresi ya da cilt bakım kremi kullanımı sonucunda da oluşabilir. Çok azının genetik niteliği olabilir. Bu noktada da uygun göz kremi kullanılmaldır.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.