x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Yeni Ürünler
Zorah Eye Shadow 5 ml - O... Physicians Formula Extrem... Physicians Formula Shimme... Physicians Formula Shimme... Golden Rose Professional ... Golden Rose Wet & Dry Eye... Golden Rose Selective Col... Golden Rose Silky Touch P... Golden Rose Silky Touch M... Pastel Nude Single Eyesha...

Sırala:
Jane İredale
%20indirim 167,00 TL 133,60 TL
Youngblood
%20indirim 191,00 TL 152,80 TL
Youngblood TÜKENDİ
%20indirim 160,00 TL 128,00 TL
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Göz Farları

Göz farları göz kapağı için kullanılan kozmetik ürünlerdir. Göz makyajı için önemli olan kozmetik ürünler oldukça geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Hem günlük makyajda hem deözel günlerde fazlaca tercih edilen ürünlerdir.

Göz farları değişik formlarda karşımıza çıkar. Genelde kullanılanlar toz formundadır. Bununla birlikte pres far, krem far, kalem far, köpük farlar da geniş kullanım alanına sahiptir.

Göz Far Çeşitleri

Toz far; günlük olarak kullanımı en fazla tercih edilen ürünlerdendir. Toz formunda olduğu için kalıcılığı azdır. Daha kalıcı olması için baz ürünler far öncesinde sürülebilir. Farı sürmeden önce göz kapağına uygulanan baz tutucu özelliği ile farın kullanımı sonrasında daha kalıcı olmasını sağlar. Toz farlar klasik düz bir fırça ile kolaylıkla sürülebilir.

Krem farlar; krem far kalıcı bir üründür. Gün içerisinde bozulmadan sabit kalabilen ürünlerin asıl işlevinin dışında da jel eyeliner olarak kullanılabilir. Krem formundan dolayı kolaylıkla sürülür. Kalıcılığı fazladır. Krem far uygulaması diğer farlara göre daha zordur. Eşit olarak dağıtılması gereken ürün far fırçası ile daha kolay dağıtılabilir.

Press farlar; sıkıştırılmış özelliği ile az miktarda kullanılabilir. Krem farların yoğunluğu fazladır ve orta dereceli kalıcılığa sahiptir.

Kalem farlar; kalem formunda olan farlardır. Kalem şeklinde olduğu için kolaylıkla istenilen bölgeye uygulanabilir. Doğal durması için de hafif şekilde dağıtılabilir.

Göz farları bu çeşitlerinin yanında ışıltılı, sedefli ve mat farlar olmak üzere de aynı türlere ayrılırlar.

Işıltılı olan farlar içerisinde sim olan farlardır. Bu tür farlar daha fazla gece makyajlarında kullanılır.

Sedefli olan farlar içerisindeki parçacıklı sedeflerin bulunduğu çok parlamayan, ışıltısı olan farlardır. Bu çeşitler hem gündüz hem de gece makyajı olarak kullanılırlar.

Mat farlar; günlük makyajda kullanılır. Doğal bir görüntü elde etmek için kullanılan fardır. Sizde her çeşit fara sitemizden ulaşabilir ve seçiminizi en iyi markalardan yana kullanabilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.