x
sadsad x
asdasd
Sepet
Golden Rose Maxim Eyes Siyah Mascara 9,3 ml
Marka: Golden Rose
Barkod: 8691190068653

Golden Rose Maxim Eyes Siyah Mascara 9,3 ml

26,10 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Golden Rose
Ürün Serisi : Rimeller
Güncelleme Tarihi : 09.09.2017 - Cumartesi
Boyut : 9,3 ml
Özet Bilgi : Günlük kullanıma uygun olarak geliştirilmiş, eşsiz fırçasıyla pratik kullanıma sahip siyah maskara, belirgin ve hacimli kirpiklere sahip olmanıza yardımcı olur. Göz makyajınızı tamamlamanızda yardımcı olan ürün, yenilenmiş esnek fırçasıyla en ufak tüylere kolaylıkla nüfus eder ve renklendirerek, belirginleşmesine yardımcı olur. Yığılma ve topaklanma yapmadan kirpiklerinizi kıvrılmasına yardımcı olur. Hacimli ve daha uzun kirpiklere kavuşmanıza yardımcı olan siyah maskara, dermatolojik olarak test edilmiştir. Kirpiklerin kolay bir şekilde kıvırarak, hacim kazanmasını sağlar. Yenilenmiş esnek fırçaya sahip olan maskara, yoğunlaştırılmış içeriği ile daha hacimli, belirgin ve uzun kirpiklere sahip olmanızı sağlar. Ürün 9,3 ml boyuta sahiptir. istenilen sıklıkta uygulayabileceğiniz maskarayı, kirpik diplerinizden başlayarak kirpik uçlarınıza kadar uygulayınız.
Golden Rose Maxim Eyes Siyah Mascara 9,3 ml

En ufak kirpiklere dahi nüfus eden özel geliştirilmiş esnek fırçası ile kirpiklerinizin daha belirgin ve eşit uzunlukta görünmesine yardımcı olan siyah renge sahip bir maskaradır.Yığılma ve topaklanma yapmadan kirpiklerinizin kıvrılmasına yardımcı olur. Hacim kazandıran ve tüm kirpiklerinizi eşit şekilde belirginleştiren fırçası ile pratik kullanıma sahiptir. Özel geliştirilmiş içeriği ile hacimli kirpiklere sahip olmanıza yardımcı olan Golden Rose Maxim Eyes Siyah Mascara 9,3 ml kirpiklerinizi eşit şekilde belirginleştiren, esnek fırçası ve yenilenmiş içeriği ile kolay bir şekilde uygulanır. Yetişkinlerin kullanımına uygun olan maskara, yoğunlaştırılmış içeriği ile dolgun ve daha kalkık kirpiklere sahip olmanızı sağlar. Ürün, dermatolojik olarak test edilmiştir.

Uygulama: Kirpik diplerinizden başlayarak, kirpik uçlarınıza uygulayınız. Günlük kullanıma uygundur. İstenilen sıklıkta uygulayınız.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.