sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Gifrer Marka

Aile sağlığını üstün teknoloji ve insan becerisi ile bütünleştiren marka ağrı, yanık gibi hasarlı durumların ortadan kaldırılmasını destekler. Gifrer, 100 yıllık şirket kültürü ile basit ve tanınan sağlık ürünlerini piyasaya sürmektedir. Orijinal ürünler kalitelidir, ve geleneksel maddeler kullanılarak üretilir. Doğal bitkiler kullanılarak geliştirilen ürünleri ile etkili bakıma imkan sağlayan marka, %30 oranında ilaç endüstrisinden yararlanılarak ürün gelişimini destekler. Gifrer, bir yüzyıl boyunca, ilaç nutrasötik ve kozmetik uygulamalar için Bitki Ekstraksiyon alanında kapsamlı uzmanlık geliştirmiş bir markadır. Gifrer ürünlerini dünyanın tüm bölgelerinde seçilen yaklaşık 250 bitkilerden yararlanarakpazarlamaktadır.

Gifrer şirketi, Paul Louis Barbezat isimli bir kimyager ve Gignoux kardeşler tarafından 1912 geliştirilmiştir. Sonrasında aile üyeleri ile ürün geliştirme ve piyasaya sunma işlemi devam etmiştir. Marka ürünlerinin % 85'inden fazlasını, Fransa ve % 10  Belçika'da, % 5'i de Avrupa'da imal edilmiştir. Endüstriyel uzmanlık alanına sahip olan marka yetenekli personelleri ile sıkı standartlarla işlem yürütmektedir. Bu aynı zamanda optimum izlenebilirlik GIFRER güvencesi olarak açıklanabilmektedir. Gifrer Markası'nın ürünlerine baktığımızda; Burun ve göz temizliği için, Serum Fizyolojik, Burun için Deniz Spreyi, Yara ve yanıklar için Lamiderm olarak sıralamak mümkün hale gelir. Burun temizliğini sağlayan Gifrer Serum Fizyolojik, burun içerisinde mukus nedeni ile zorlaşan kuruluğun temizlenmesinde etkili bakım imkanı sunar. Fazla olan salgıyı giderici etki sunar. Nemlendirici özellikli ürün yetişkinlerin burun kuruluğunu yok eder. Ürün aynı zamanda göz temizliği için de tercih edilebilmektedir. Çocuk ve yetişkinlerde göz temizliği ve hijyeni için rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yara ve kontakt lenslerin temizlenmesi noktasında da tercih edilmektedir.

Deniz Suyu Spreyi; Havadaki mikroorganizmaların, alerjenlerin, sigara dumanının burun içinde oluşturduğu mukoza salgısını, ödem ve burun tıkanmasını engeller. Solunumu rahatlatır, burun açıklığı sağlar, mukozanın iyileşmesine ve doğal neminin sağlanmasına destek olur.Nasal mukozanın günlük hijyenini sağlar, Dehidrasyonun (susuzluğun) önlenmesine imkan tanır. Burun üflemesinin rahatlıkla yapılmasına imkan tanır. KBB rahatsızlıklarını giderir. Burun içi salgıları boşaltır ve etkili rahatlık sunar. Gifrer Lamiderm Yara ve Yanık Kremi; Vücut yüzeyinde oluşabilecek olan yara ve yanıkların iyileşmesine yardımcı olur. %30 hızla iyileşmeyi destekleyen sağlamak mümkün hale gelmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.