x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Yeni Ürünler
Filorga Flash Nude Fluid ... Isolde Perfect Face Magic... Dermoskin Be Bright SPF 5... Physicians Formula Nude W... Physicians Formula The He... Vichy Dermablend Covermat... Physicians Formula Super ... Physicians Formula Youthf... Physicians Formula Minera... Physicians Formula Youthf...

Sırala:
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Fondötenler

Fondöten cilde kolaylıkla uygulanan, cilt kusurlarını örten makyaj malzemesi olarak bilinmektedir. Ürün makyaj yaparken muhakkak kullanılması gereken kozmetik ürünlerinin başında yer alır. Makyajda fondöten kullanımı oldukça önemlidir. Cilt kusurlarını örten ürün kullanılmazsa ciltte kusurlar fazlası ile görünür olur. Fondöten kullanıldığında dudaklar ve gözler renkli ve güzel bir görünüm kazanır. Gözelere ve dudaklara yapılan işlemlerle ten rengi eşitlenir ve harika bir cilt görünümü sağlanır. Fondöten, ciltteki lekeleri gizleme konusunda başarılı bir üründür. Akne lekeleri, çiller, güneş lekesi gibi cilt kusurlarını kapatır. Fondöten renk eşitliğini sağlar kırmızı lekeleri gizler ve makyaja hazırlık noktasında en önemli ürünler arasında yer alır. Fondöten yalnızca kusurlu bölgelere uygulanmaz. Ten ne kadar pürüzsüz olursa olsun mutlaka eşitlenmelidir. Bunu sağlamak için de likit ve köpük fondötenler kullanılmalıdır.

Fondöten seçimi yaparken içerikçe etkili bir göreve sahip olan fondötenler kullanılır. Elle ya da fırça ile kullanılarak renk bütünlüğü sağlanmalıdır. Bu noktada likit fondötenler daha uygun olarak bilinir. Renk konusunda teninize en uygun rengi bulmanıza uzman yardımı ile karar verebilirsiniz. Uzman yoksa cildinize bir miktar uygulayarak güneş ışığı altında ayna yardımı ile bakabilirsiniz.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.