x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Yeni Ürünler
Pastel Profashion Kirpik ... Jane Iredale Bent Liner B... Jane Iredale Sculpting Br... Jane Iredale Blending Bru... Jane Iredale Kabuki Brush... Jane Iredale Foundation B... Jane Iredale Detail Brush... Youngblood Pro Brush Clea...

Sırala:
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Fırçalar

Makyajın kadınlar için vazgeçilmez bir uygulama olduğu bilinmektedir. Makyaj uygulamasını kolaylaştırmak için makyaj fırçaları üretilmiştir. Bu fırçalar makyaj ürünlerinin kolaylıkla kullnılmasını sağlarken doğal ve pürüzsüz bir makyaj da gerçekleştirir. Her makyaj ürününün ayrı bir formu bulunmaktadır. Bu nedenle her ürüne özgü olarak fırçalar geliştirilmiştir. Likit formlu ürünler kabuki tarzda ya da sentetik kıllardan oluşan fırçaları kullanır.

Makyaj ürünleri için kullanılması gereken fırçalar sınıflandırıldığında:

Fondöten fırçaları; Fondöten kullanımı sırasında cilde daha doğru şekilde yayılması, doğal ve pürüzsüz şekilde sonuç vermesi için dairesel hareketlerle bastırmadan kullanılır. Sentetik ve doğal olan kıl karışımından elde edilen fırça ürünü emmeden cilde yayar ve ürün kaybını da engeller. Bunun yanında çeşitli süngerler de kullnılır. Bu süngerler hafif nemli şekilde cilde tampon hareketlerle uygulanır. Daha pürüzsüz ve kusurları örten bir sonuç meydana getirir.

Pudra fırçaları; pudra yüze yayılan fondötenin kalıcı olmasını ve parlama yapmaması için kullanılır. Pudra ürünlerini yüze yayarken yüzün büyüklüğüne uygun doğal kıllardan yapılmış pudra fırçası kullanılır.

Allık fırçası; elmacık kemiklerine allık uygulaması için kullanılan fırçadır. Elmacık kemiklerinin çıkıntılı şekline uygun yassı ve kesik uçlu fırçalar uygulama için kullanılmaktadır.

Far fırçası; göz makyajını tamamlayan önemli fırçadır. Fazlaca çeşidi olan far fırçası yassı ve geniştir. Farın tüm göz kapağına uygulanması için kullanılır.

Karıştırma fırçası; göz kapağının katlanan yerine uygulanan ürünler için kullanılır. Farın dağılması ve daha doğal sonuç elde edilmesi için kullanılır. Yumuşak kıllardan yapılmıştır. Göz çevresine zarar vermez.

Kalem fırça; alt ve üst kirpik diplerine far uygulaması için kullanılır. Detay uygulamalarında en fazla tercih edilen fırça türüdür.

Eyeliner fırçası; makyajda zor bir uygulama olan eyeliner adımı için ince ve kontrolü kolay olan fırçalar kullanılır. Eyeliner kuyruğunun iki göz için eşit olarak sürülmesi aşamasında kesik uçlu fırçalar kurtarıcı olarak kullanılır.

Ruj fırçası; rujun dudak çizgilerinde kusursuz olarak uygulanması için kullanılır. Simetrik bir dudak çevresine sahip olabilmek için kullanılır daha kalıcı bir bakım için kullanılır.

Kontur fırçası; elmacık kemiklerinin altına kontur yapmak için kullanılır. İnce ve geniş formda olan elmacık kemiklerini belirginleştirmek için kullanılır.

Kısaca fırçalar profesyonel makyajı kolaylaştırır ve bakımı maksimum seviyede gerçekleştirir. Sizde makyajınızı en iyi şekilde yapmak istiyorsanız sitemizden size en uygun makyaj fırçalarını tercih edebilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.