x
Sepet
Filorga Optim Eyes Patch 16 Adet Anında Rahatlatan Göz Bantları
Marka: Filorga
Barkod: 3401360094413

Filorga Optim Eyes Patch 16 Adet Anında Rahatlatan Göz Bantları

190,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Filorga
Ürün Serisi : Anti Aging ve Kırışıklık
Boyut : 16 Adet
Güncelleme Tarihi : 20.04.2017 - Perşembe
Özet Bilgi : Göz çevresindeki kırışıklıkların, şişkinliklerin ve morlukların onarılmasına yardımcı olmak üzere tasarlanan anti aging etkili göz bantlarıdır. Hassas göz çevresinin daha aydınlık ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına katkıda bulunur.

Filorga Optim Eyes Patch 16 Adet

Göz çevresi hassas yapıya sahiptir. Cilde göre en erken yaşlanan ve hasara uğrayan bölgedir. Çevresel etkiler, yorgunluk, stres, dengesiz beslenme vb. durumlarda göz çevresinde oluşan koyu halkalar, torbalanma ve kırışıklıkları azaltmak için uygulanan bir göz maskesidir. İçeriğinde bulunan mineral bakımından zengin yosun türü olan Carrageenan Jel oluşmaktadır. Göz çevresine ani dolgunlaştırma sağlar ve sıkılaştırır. Ayrıca cildi yatıştırarak sağlıklı ve bakımlı görünmesine yardımcı olur. Kılcal damarda lenfatik sıvının birikimini hedefleyerek şişliği azaltarak pürüzsüz bir cilt sunar. Witch hazel yorgun göz kapaklarını yatıştırır. Formülündeki havuç suyu göz çevresini sıkılaştırır ve rahatlatır.

Filorga Optim Eyes Patch 16 Adet Özellikleri

Polisakarit bakımından zengin aktif maddesi ile koyu halkalarını aydınlatmaya yardımcı olur. Ayrıca cildi yeniden yapılandırarak genç bir görünüm sağlar. Mısır gevreği ve cadı elması sayesinde göz torbalarını azaltır ve oluşmasını engeller. Siyah karajenan jel ile kırışıklıkları azaltır ve sıkılaştırır. Filorga Optim Eyes Patch 16 Adet nemlendirici etkisi ile gün boyu cildin canlı ve taze kalmasına olanak sağlar. Ayrıca çevresel etkilere karşı güçlendirir ve kendi kendini yeniler. Tüm ciltlerin neme ihtiyacı vardır. Nemlendirici cildin sağlıklı, genç ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Ayrıca erken kırışıklıkların oluşmasına izin vermez. Var olan kırışıklıkları azaltır.

Cilde Etkisi: Mucizevi bir şekilde göz konturu için yorgunluk tedavisi ile koyu halkaları, şişlikleri ve kırışıklıkları en aza indiren bir üründür. Kan dolaşımını uyararak tıkanıklığı azaltır. Doğal bir gerginlik sağlarken cildin pürüzsüzleşmesine yardımcı olur. Göz çevresini yatıştırır ve nemlendirir. Göz çevresine ani dolgunlaştırma ve sıkılaştırma sağlar. Bu sayede genç ve pürüzsüz bir cilt sunar.

Uygulanan Bölge: Göz çevresi bölgesine uygulanmaktadır.

Kullanım Şekli: Temizlenmiş göz çevrenize bir yamayı yerleştiriniz. 15 dakika bekledikten sonra yamaları atınız. Kullanım sonrası ciltte karıncalanma olursa bu ürünün çalışmakta olduğunu işaret etmektedir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Haftada 1 ya da 2 kere kullanınız.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.