x
Sepet
Filorga Iso-Structure Sıkılaştırıcı Gündüz Kremi 50 ml
Marka: Filorga
Barkod: 3401346975064

Filorga Iso-Structure Sıkılaştırıcı Gündüz Kremi 50 ml

280,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Filorga
Ürün Serisi : Cilt Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Cildin sarkmasına karşı mücadele eder, kırışıklıkları doldurur ve yüz yapısını yeniden şekillendirir.Yüzde oluşan derin çizgilerin giderek azalmasını sağlar.
Güncelleme Tarihi : 20.04.2017 - Perşembe
Boyut : 50 ml
Özet Bilgi : Yüz ve boyun bölgesindeki kırışıklıkları gizleme noktasında etkili bakım sunar. Kırışıklıkları doldurur ve güzel bir görünüm kazandırır. Sıkılaştırıcı gündüz kremi her sabah düzenli olarak önceden temizlenmiş olan yüz, göz, dekolte ve boyun bölgesine masaj yaparak uygulanır.
Filorga Iso-Structure Sıkılaştırıcı Gündüz Kremi
Cildin elastikiyetini arttıran ürün şekillendirici yoğunluk bakımı sağlar. Güçlü aktifleri sayesinde cildin sarmasına izin vermez. Sarkmalara karşı mücadele eder. Kırışıklıkları doldurur ve yüz yapısının yeniden şekillenmesine yardımcı olur. Cildin elastikiyetini arttıran ürünle sıkılık sağlamak mümkündür. Şekillendirici bakım sağlayan yoğunluklu ürün cilt sarkmaları ile mücadele eder ve kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. Etkili şekilde doldurucu bakım sağlar ve yüz yapısını şekillendirir. Cildi güçlü şekilde sarar ve cilt yüzeyine etki ederek derin çizgilerin izlerini ve derinliğini azaltır. Muhteşem formülü sayesinde NCTF ve hyaluronik asit birbirlerinin etkisini arttırır ve sıkılık kaybından kaynaklanan birleşmeyi yapılandırır. Elma çekirdeği ekstresi esnekliği ve epidermisin elastikiyetini arttırır.

Filorga Iso-Structure Sıkılaştırıcı Gündüz Kremi Özellikleri

Güçlü aktifler içeren ürün cildin sarkmasını önler ve kırışıklıkları doldurur. Yüz yapısının şekillenmesine yardımcı olur. Güçlü ve etkili bakım sağlayan Filorga markasının bu ürünü yüzdeki derin çizgilerin derinliğini azaltır. Sıkılık kaybını en aza indirir ve ciltlerin ihtiyacı olan yoğunluk kaybı, cilt sarkması gibi durumları ortadan kaldırır. Cilt ile uyumlu olan ürün pürüzsüz ve canlı bir cilt sunar.
Vücuda Etkisi: Sıkılık ihtiyacı olan ciltlere gerekli olan bakımı sunar. Ciltlerde nem dengesini sağlar ve pürüzsüz, canlı bir cilt geliştirir. Güçlü ve etkili bakım ürünü sayesinde ciltteki derin çizgiler giderilir. Elastikiyet arttırıcı ürünle parlak ve canlı bir cilt oluşumu mümkündür. Güçlü aktifleri sayesinde etkili bakım sağlar ve sıkılık kaybını yok eder.
Uygulanan Bölge: Yüz ve boyun bölgesine uygulanır.
Kullanım Şekli: Her sabah yüz ve boyun bölgesine uygulanır. Parmak uçları yardımı ile dokunarak etkisi arttırılır.
Kullanım Miktarı ve Zamanı: Yeterli miktada ürün cilt yüzeyine her sabah uygulanır. 
Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulanması gerekir.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.