x
Sepet
Filorga BB Perfect Anti Aging Beauty Balm SPF15 Ambre 30 ml
Marka: Filorga
Barkod: 3401561313061

Filorga BB Perfect Anti Aging Beauty Balm SPF15 Ambre 30 ml

180,00 TL(KDV DAHİL)
- ,
3/ 5
Cildi pürüzsüzleştiriyor.Düzenli kullanım sonrası ciltte onarım sağlıyor.Yağlı bir his bırakmıyor.Ve en önemlisi sivilceye sebep olmuyor.
13
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Filorga
Ürün Serisi : Cilt Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Cilt renk tonunu eşitleyerek lekesiz ve aydınlık bir görünüme kavuşturur.Cildin ipeksi ve pürüzsüz görünüm kazanmasına yardımcı olur.
Güncelleme Tarihi : 20.04.2017 - Perşembe
Boyut : 30 ml
Özet Bilgi : Hassas ve kuru ciltler için geliştirilmiş bir anti-aging mineral kompleksidir. İçeriğindeki vitamin, mineral sinerjisi, hindistan cevizi yağı, shea yağı ve multi mineral harmanı hidrat sayesinde cilt beslenir. Ürün gece ve gündüz yeterli miktarda cilt yüzeyine uygulanır.
Filorga BB -Perfect Anti Aging Beauty Balm SPF15 Ambre 30ml
Hassas ve kuru ciltler için geliştirilmiş anti aging mineral kompleksidir. Gece ve gündüz kullanılan kremin vitamin ve mineral serisi bulunmaktadır. Renk adaptasyon teknolojisi ile etki eder ve geniş bir cilt renk tonu aralığına sahiptir. Kusursuz, yağ içermeyen iepksi dokunuşla ciltteki renk tonunu eşitler. Lekesiz ve aydınlık bir cilt görünümüne kavuşulmasına yardımcı olur. Fazlaca özelliği bulunan ürün kusurları kapatır ve lekesiz bir görünüm sağlar. Foto yenilenme teknolojisi ile cilt renk tonunu eşitler. Sıkılaştırıcı etkisi ile anti aging bakım gösterir. Antioksidan koruma sağlayan ürün cildin ipeksi, pürüzsüz, mat ve lekesiz görünmesine yardımcı olur. Cildi korur ve canlılık, ışıltı kazandırır. Daha sıkı ve renk tonu eşitlenmiş görünüme kavuşturur.

Filorga BB -Perfect Anti Aging Beauty Balm SPF15 Ambre 30ml Özellikleri

Geniş bir cilt tonu aralığında kullanılan Filorga markasının bu ürünü yağ içermeyen ipeksi dokunuş ile cildin renk tonunu eşitler. Kusurları kapatarak lekesiz bir cilt geliştirir. Foto yenileneme özelliği ile cildin renk tonunu eşitler ve sıkılaştırıcı etki sunar. Anti aging etkisi ile cildin gençleşmesine yardımcı olur. Cildin pürüzsüz, mat ve lekesiz görünmesine yardım eder ve kusurların kapatılmasını sağlar. Daha sıkı ve renk tonu eşitlenmiş bir görünüme yardımcı olur.
Vücuda Etkisi: Hassas ve kuru ciltlere özel olarak tasarlanan ürün anti aging mineral kompleksidir. Bileşimindeki mineral, vitamin ve çeşitli bitkisel bileşenleri ile cilt beslenir ve yeterli miktarda, düzenli olarak uygulandığında etkili sonuçlar gelişmiş olur. Cildin pürüzsüz ve canlı olmasına yardımcı olan ürünle cilt bakımı oldukça başarılı şekilde gerçekleşir.
Uygulanan Bölge: Ürün cilt yüzeyine yüz ve boyun bölgesine uygulanır.
Kullanım Şekli: Ürün gece ve gündüz yeterli miktarda cilt yüzeyine uygulanır.
Kullanım Miktarı ve Zamanı: Gece ve gündüz uygun miktarda uygulanır. Ürün 30 ml olarak sunulmaktadır.
Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulamak gerekir.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.