x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
Fillerina
Fillerina TÜKENDİ
%30indirim 207,00 TL 144,90 TL
Fillerina TÜKENDİ
%30indirim 165,00 TL 115,50 TL
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Fillerina

Cilt yüzeyindeki çizgiler iki farklı tipte oluşmaktadır. Birincisi dinamik çizgilerdir. Bu çizgiler yüzün hareketleriyle meydana gelir ve kaslar hareketsiz kaldığında kaybolmaktadırlar. İkincisi ise statik çizgilerdir. Statik çizgiler ise yaşlanma belirtileri olarak adlandırılan çizgilerdir ve yüzün hareketsiz kaldığı anlarda bile kaybolmaz. Cilt yüzeyinde kalıcıdır. Yaşlanma belirtileri olarak ortaya çıkan ince çizgiler zamanla belirginleşerek statik çizgilere dönüşürler.

Fillerina Markasının en önemli özelliği ise ürünlerinin etki ettiği problemleri kategorilere ayırarak derecelendiren ve bu derecelere uygun miktarda içerikler ile kişiye özel çözümler sunmasıdır.

Markanın ayırdığı cilt tiplerine bir göz atalım:

Tip 1: Cilt tabakasının altında bulunan yağ dokularında azalmanın yaşandığı ve bu nedenle gevşeme, sarkma başlangıcı yaşanan ciltler için kullanımı uygundur.

Tip 2: Ciltte gevşeme ve sarkmanın belirginleştiği ve orta derece kırışıklıkların yaşandığı ciltler için uygundur.

Tip 3: Statik kırışıklıkların meydana geldiği ve derinleştiği, sarkmaların ise gözle görülebilen düzeyde oluştuğu ciltlerde kullanımı uygundur.

Fillerina Kremlerini sipariş ederken cildinizin yukarıda tanımı bulunan ciltlerden hangisi ile eşleştiğini düşünüyorsanız o tipi seçmeniz gerekmektedir.

Çöküntülerin oluştuğu bölgelere dolgu sağlayarak daha genç görünüme sahip bir cilt sunmaktadır. Ürünlerinin düzenli kullanımı ile etkileri daha uzun süre boyunca muhafaza edilebilmektedir. Uygulanan bölgeye nem kazandıran Fillerina ürünleri aynı zamanda kuruluğun oluşmasına ve kuruluğun sebep olduğu cilt problemlerinin yaşanmasına engel olur. Yeni çizgilerin oluşumunu da önler. İçeriğindeki hiyalüronik asitler sayesinde cilt dokusunu onararak sağlıklı bir yenilenmesini destekler. Yaşın ilerlemesi sebebiyle azalan ve vücudun ana proteini olan kollajen maddesinde artış sağlayarak kırışıklıkların oluşumunu önler.

Eğer siz de cildinize gençliği hapsetmek istiyorsanız Fillerina markasına ait etkileri bilimsel olarak kanıtlanmış ürünleri kullanabilirsiniz.

Fillerina ürünleri cilt bakım rutininizin vazgeçilmezi olacak.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.