x
Sepet
Farmona Skin Total Regenerist Yaşlanma Karşıtı Yenileyici Gece Kremi 50 ml
Marka: Farmona
Barkod: 5900117096000

Farmona Skin Total Regenerist Yaşlanma Karşıtı Yenileyici Gece Kremi 50 ml

156,50 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Farmona
Ürün Serisi : Skin
Ürün Özellikleri : Cildi sarkmalara karşı korur ve sıkılaştırır.Yaşlanma karşıtı bakım uygular.İnce çizgilerin azalmasına yardımcı olur.
Güncelleme Tarihi : 28.06.2016 - Salı
Boyut : 50 ml
Özet Bilgi : Tüm ciltleri için kullanılabilecek olan ürün yaşlanma karşıtı gençleştirici bakım sağlar. Cilt sarkmalarını önleyen ürün ciltteki kırışıklıkları ve yaşlanma belirtilerini giderir. Ürün genç ve çekici bir görünüm kazandırır, cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Ürün yeterli miktarda alınarak hafif dairesel hareketlerle gece yatmadan önce uygulanmalıdır.
Farmona Skin Total Regenerist Yaşlanma Karşıtı Yenileyici Gece Kremi

Farmona Skin Total Regenerist Yaşlanma Karşıtı Yenileyici Gece Kremi, ciltte oluşan kırışıklıklar ile mücadele eden olgun ciltlerin bakımı için özel olarak geliştirilmiş bir üründür. Etkinliği dermatologlar tarafından doğrulanan bu özel gece kremi, mimik ve statik kırışıklıkların görünür şekilde azalmasına yardımcı olmaktadır. Farmona Skin Total Regenerist Yaşlanma Karşıtı Yenileyici Gece Kremi, yüz hatlarında gelişme sağlanmasına yardımcı olurken aynı zamanda cildin sıkılığının ve elastikiyetinin de gelişmesinde oldukça etkilidir.

Farmona Skin Total Regenerist Yaşlanma Karşıtı Yenileyici Gece Kremi, yüz hatlarının sıkılaştırılması ve ovalın gelişmesine yardımcı olurken, cilt için derin ve uzun süreli nemlendirme imkanı sağlamaktadır. Cilt renginin gelişmesine de yardımcı olan bu eşsiz formüllü ürün içeriğinde gençlik ve güzellik sırrı saklıdır. 

Farmona Skin Total Regenerist Yaşlanma Karşıtı Yenileyici Gece Kremi Özellikleri

Vücuda Etkisi: Farmona Skin Total Regenerist Yaşlanma Karşıtı Yenileyici Gece Kremi, cilt sarkmalarının engellenmesine yardımcı olurken aynı zamanda ciltte oluşan kırışıklıkların ve yaşlanma belirtilerinin de giderilmesinde oldukça etkilidir. Genç ve çekici bir görünüm kazanılmasında etkili olan Farmona Skin Total Regenerist Yaşlanma Karşıtı Yenileyici Gece Kremi, cildin gençleştirilmesine ve sıkılaştırılmasına da yardımcı olur.
Uygulanan Bölge: Vücutta ihtiyaç duyulan bölgelerde rahatlıkla kullanılmaktadır.
Kullanım Şekli: Farmona Skin Total Regenerist Yaşlanma Karşıtı Yenileyici Gece Kremi, hafif dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanmaktadır. Gece yatmadan önce uygulanmaktadır.
Kullanım Miktarı ve Zamanı: Bu eşsiz formüllü ve özel içerikleriyle zengileştirilmiş gece kremi, gece yatmadan önce uygulanmaktadır.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.