x
sadsad x
asdasd
Sepet
Farmona Prestige Care Cream For Capitallary Skin Spf 15 50 ml - Kızarık Ciltler
Marka: Farmona
Barkod: 5900117001455

Farmona Prestige Care Cream For Capitallary Skin Spf 15 50 ml - Kızarık Ciltler

290,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)Marka : Farmona
Ürün Serisi : Anti Aging ve Kırışıklık
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 29.10.2016 - Cumartesi
Özet Bilgi : Sorunlu ve kızarık ciltlerde maksimum bakım imkanı sunan ürün, cildi korur, nem dengesini sağlar. Cildin direncini sağlayan ürün, tüm cildi etkili biçimde korur, gereken cilt desteğini sağlayan bakım ürünü, cildi güçlendirir, maksimum cilt korumasına yardımcı olur. Cilt direncini arttıran bakım ürünü, deride kızarıklık benzeri olumsuz etkilere neden olmaz. Uygun ölçülerde günde 2 kez kullanıma uygundur.
Farmona Prestige Care Cream For Capitallary Skin Spf 15 50 ml - Kızarık Ciltler

Sorunlu ciltlerde kullanılan ürün hassas cilt bakımını destekler. Etkili koruma imkaı sağlayan ürün, cildi güçlendirir, kızarıklıkları azaltır, güçlendirici bakımı destekler Hassaslığı azaltan ürün cildin direncini destekler. Bariyer işlevi destekleyen ürün ile yaşlılık karşıtı bakım sağlanmış olur. Farmona Prestige Care Cream For Capitallary Skin Spf 15 50 ml, deride kızarıklıkların giderilmesi noktasında engelleyici bakıma imkan tanır. Cildi yatıştırır, sakinleştirir. Güçlü koruması sayesinde etkili bakım imkanı sunar. Çevresel etkilere karşı nötralize etkisi sunar. Destekleyici ve güçlendirici etki sağlar. Cilt ile uyumlu ürün yardımı ile cilt hasarlara ve tahrişlere karşı korunur.

Farmona Prestige Care Cream For Capitallary Skin Spf 15 50 ml Özellikleri:

Kızarık ve sorunlu ciltlerin düzeltilmesi noktasında gereken korumaya destek sunar. Hassas ciltlerde üstün koruma imkanı sağlayan Farmona Prestige Care Cream For Capitallary Skin Spf 15 50 ml, cildi güçlendirir, çevresel etkileri de nötralize eder. Hassaslığın azalmasına yardımcı olan ürün cildin direncini destekler. Bariyer işlevini arttıran ürün yaşlanma karşıtı bakım imkanı sunar. Tüm hassas ciltlerde kullanıma uygun olan ürün sayesinde üstün koruma sağlanır. Cilt ile uyumludur, cildin tahrişlenmesi ve kızarıklıklarla savaşması engellenir.

Vücuda Etkisi: Kızarıklıklara karşı üstün koruma sağlayan ürün sorunlu ciltlerde maksimum bakıma imkan sağlar. Cildi güçlendirici bakım sunan ürünü sayesinde cildin hassaslığı azalır ve cildin direnci desteklenir. Bariyer işlevini destekleyen ürün yaşlanma karşıtı bakım imkanı sunar. Tüm ciltleri korur, deride kızarıklık gibi sorunların oluşumuna izin vermez. Kısa sürede etki gerçekleştirir.

Uygulanan Bölge: Hassas ve kızarık ciltler için formüle edilmiştir.

Kullanım Şekli: Gece ve gündüz uygun ölçüde cilt yüzeyine özellikle de cildin kızarık bölgelerine uygulanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Uygun miktarda ürün günde 2 kez uygulanmaktadır. 50 ml olarak sunulur.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulama yapılmalıdır.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.