sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Farmona

Dünyaca ünlü Farmona markası, kaliteye verdiği önemle adından söz ettirmektedir. Dünyaca ünlü laboratuvarlarda geliştirilen Farmona markası ürünleri en uygun fiyat ve süreklilik anlayışıyla ülkemizde de satışa sunulmaktadır. 1997 senesinde Güney Polonya’nın Krakow şehrinde inşa edilen Farmona Doğal Kozmetik Laboratuvarı Üretim Tesisi, güvenilirliği ve modern yapısı ile Farmona markasının yüksek kaliteli ürünler geliştirmesini sağlamaktadır. Her sene farklı kozmetik dallarında birçok ödül kazanan Farmona markası, gelişen ürün yelpazesi ve en modern Avrupa standartlarında yapılan üretim ile dikkat çekmektedir. En son teknolojileri kullanan fabrika, laboratuvar ve Ar-Ge merkezi sayesinde her sene bir kaç ödül birden kazanan Farmona markası ürünleri, büyük bir müşteri memnuniyeti kazanmıştır.

Farmona Laboratuvarı’nın geliştirdiği 200’den fazla olmak üzere, yüz, vücut, saç bakımı ve SPA kozmetiklerine ait özel formül yelpazesi, Farmona markasının her sene Polonya ve Dünya çapında prestijini artırmaya yardımcı olmaktadır. 2500 m2’lik modern ve tamamen otomatik üretim tesisi ile dikkat çeken Farmona markası, üretimlerini BMS sistemiyle gerçekleştirmektedir. Farmona markası, üretimlerinin tümünü ISO (ISO 9001:2008) ve GMP (ISO 22716:2007) sertifikaları altında gerçekleştirmekte ve özel formüllü ürünleri, hava kalitesi ve ham maddeleri devamlı surette biyolojik kontrollerden geçmektedir. Farmona markası ürünleri kullanıcıların sorunlarına yönelik geliştirdiği özel ürünler sayesinde sektörde tercih edilir bir marka haline gelmiştir. Cildin güzelliğe kavuşması ve canlandırılmana yardımcı olan ürünleri ile büyük bir müşteri memnuniyeti kazanmış olan Farmona markası, bu özel ürünleri kullanan kişileri de oldukça memnun ve mutlu etmektedir. Tüm cilt tipleri ve sorunlarının çözümlerine yönelik ürünleri bulunan Farmona markası, yaşlanma etkilerinin giderilmesine ve akneli ciltlerin bakımına yönelik ürünleri ile dikkat çekmektedir.

Kaliteye verdiği önem ile adından söz ettiren dünyaca ünlü Farmona markası, geliştirdiği ürünlerin uygun fiyat ve süreklilik anlayışı içinde sektörde en çok tercih edilen markalardan biri haline gelmiştir. Farmona ürünleri, her ürününü kontrol aşamalarından geçirerek piyasa sürmektedir. Cilt bakım ürünü olarak da büyük dikkat çeken Dermacos markası da Farmona markasının alt markalarından biridir. Doğru ürünler ile cildinizi korumak ve kollamak istiyorsanız Farmona markası yarattığı güven ve kaliteli ürünleri ile size her konuda yardımcı olacaktır. Cilt sorunlarına yönelik tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek kalitede olan Farmona markası, piyasadaki ürünleri sayesinde de büyük bir müşteri memnuniyeti kazanmıştır.

Farmona Laboratuvarları tarafından özel olarak geliştirilen Farmona markası ürünleri cildiniz için en doğru bakımın yapılamasına yardımcı olmaktadır. Dermacos serisi ürünleri ile cildinizin ihtiyacı olan tam bir bakımın yapılmasına yardımcı olan Farmona markası, saç, yüz, vücut bakımı kategorilerinde doğal olarak geliştirilen ürünleri sayesinde büyük bir fark yaratmaktadır. Ürün yelpazesi ile Avrupa standartlarına uygun olarak ürün geliştiren Farmona markası, son teknolojiyi kullanarak her yıl farklı kozmetik dalında ürünler geliştirmekte ve ödül kazanmaktadır.

Devamını Göster

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.