sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Eye Care Expert

Gizlerimiz yaşlanmanın en belirgin olduğu organlarımızdır. Göz çevresinde meydana gelen mevsimsel ve yıllara bağlı olarak çizgi oluşumları meydana gelmektedir. Bu hücre yıkımları, yaşlanma belirtilerinin içerisinde meydana gelmektedir. Göz çevresi insan vücudunda oldukça hassas bir bakım gerektirmektedir. Bu nedenle de Eye Care Expert ürünleri göz çevresinde meydana gelen hassasiyet için özel formül ile geliştirilmiştir. Bu özellikleri bir arada bulunduran ve yaşlanma karşıtı güçlü bir etki ile kişilere bakım yapmasını sağlayan formül için sizler de Eye Care Expert markasını kullanabilirsiniz. Bu sayede göz çevrenizin ihtiyacı olan bütün bakımları tek krem ile gerçekleştirmeniz mümkündür.

Eye Care Expert ürünleri tüm cilt tipine uygunluk göstermektedir. Gözlerin çevresinde bulunan yaş almaya bağlı olarak gerçekleşen hücresel yıkımların sonucu oluşan kaz ayakları ve küçük ince çizgileri yok etmeye yardımcıdır. Mevsimsel etkiler, mimik ve yaşa bağlı doku gevşemeleri de göz çevrenin yaşlanmasında etkilidir. Bu etkileri ortadan kaldırmaya yönelik olarak özel etkili üründür. Bu marka ürünlerim cilt yapısına esneklik kazandırmak amaçlı oluşan ürünlerdir. Ciltte bulunan gevşek dokunun yerine esnek ama sıkı gözenekler yerini almaktadır. Oksijen alabilen gözenekler ile göz çevresinde bulunan hücreler kendini yeniden toparlamaktadır. Bu da cildin kaybetmiş olduğu esneklik ve sıkılığı tekrar kazanmasını sağlamaktadır.

Eye Care Expert ürünleri yaş almaya bağlı oluşan kırışıklılara karşı etkili bir formüldür. Yaşlılık karşıtıdır. Bu sayede ilk kullanımdan itibaren farkın hissedilmesinde etkilidir. Düzenli kullanım ürünlerinde ciltte meydana gelen gençleşme gözle görülür oranda hızlı bir şekilde düzenlenmektedir. Sabah ve akşam her an kullanıma uygun kremleri ile Eye Care Expert markası, adından da anlaşılacağı üzere göz çevresindeki gençlik formülünün uzmanıdır. Rahat uygulanabilir ve oldukça konfor sağlayan bu ürünü sizler de Narecza kalite standartlarında temin edebilirsiniz. Sizlere özel kampanya ve ödeme kolaylıkları sağlayan sitemizden sipariş oluşturabilirsiniz. Eye Care Expert ürünleri göz kremleri olarak üretilmektedir. Fakat bir kremden fazlasını da sizlere gençlik formülü ile sunmaktadır. Sizlerin de göz çevrenizdeki kırışıklıklardan kurtulmak için bu markanın ürünlerini firmamızdan hızlı teslimat ile temin etmeniz önerilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.