x
Sepet
Marka Listesi
Yeni Ürünler
Sırala:
Sırala:

Epikondilit Bandı

Epikondilit Bandı, meydana gelen tenisçi dirseği sendromu ve epikondilit tedavisinde kullanılır. Gergin ve yaralanmış tendon yapılarını korur ve doğru şekilde pozisyonlar. Dirsek çevresindeki yumuşak dokuları destekler ve ağrıların azalmasına yardımcı olur. Isı özelliği mevcut ürünleri ile iyileşmeye yardımcı olur. Ağrılı dirsekler için fayda sağlayan ürünleri ile dirsek çevresi yumuşak dokuları korunur ve hasarlara karşı üstün koruma sağlanmış olur.

Epikondilit Bandı Hakkında:

Ürünlerinin yapım malzemeleri kalitelidir. Birçok kullanım alanı mevcuttur. Yaralanmış tendon tedavilerini destekler ve doğru şekilde pozisyonlanmalarına yardımcı olur. Dirsek çevrelerini destekler ve iyileşme sürecini hızlandırır. Destekleyici ürün esnek yapılıdır, nefes alır ve ileri teknolojisi ile gereken korumayı maksimum şekilde gerçekleştirir.


Orthocare Epicare Epikondilit Bandajı: Bandaj, Tenisçi dirseği sendromu, epikondilit tedavisinde de kullanılır. Ağrılı dirsekler için geliştirilmiş maksimum etki sağlayan bir üründür. Gergin ve yaralı tendon yapılarını destekler, korur. Doğru pozisyona sokulmasına destek sağlar. İyileşme sürecini hızlandıran ürün ısı özelliği ile iyileşme sürecini hızlandırıcı etki sağlar.


Orthocare Epicare Active Plus Epikondilit Destekli Dirseklik: Tenosinovit, osteoartrit-artrit, dirsek ağrısı, medial ve lateral epikondilit(tenisçi-dirseği-golfçü dirseği), şişlik, eklem efüzyonu gibi durumlarda örme dirseklik kullanılır. Anatomik olarak uyumludurç Eklem hareketlerinin kısıtlayıcılığına sahip değildir. Yaralanmış ve ağrılı tendon yapılarını doğru pozisyona sokar. Ağrıları azaltır, iyileşme özelliği vardır.


Aurafix Örme Epikondilit Dirseklik 304: Medial, lateral epikondilitte, eklem içinde sıvı artışında, ameliyat ve yaralanmalar sonrasında kullanılır. Pratik kullanımlı ürün örgü kumaş kullanılarak üretilir. Sağ ve sol kol içinde uygun yapıda üretilmiştir. Terlama gibi nedenlere bağlı olarak terleme ve tahriş yapmaz. Dirseğin epikondilit bölgesini destekler.


Aurafix Epikondilit Bandı 308: Aurafix Epikondilit Bandı kullanılarak kasın kemikle birleştiği noktanın dinlendirilmesi sağlanır. Kaslarda meydana gelen esneklik kaybının önlenmesini sağlar. Dirsek eklemini korur. Isı kaybını önler ve ağrıların engellenmesini sağlar.

Devamını Göster

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.