sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Kargo
Bedava
219,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

Eos

Dudakların korunmasını sağlamak için geliştirilmiş Eos Lipler şeker ambalajları içerisinde konuşlanmış eğlenceli ve enerji veren görüntüsü ile bakım yapar. Dudaklardaki hasar ve kuruluğu gideren ürün nemlendirici ve besleyici yapılıdır. İdeal dudak bakımını sağlayan ürün farklı renk ve formu ile organik ve doğal bakım gerçekleştirir. Kimyasal  madde içermeyen ürünler içerisindeki Shea yağı, jojoba yağı ve E vitamini ile maksimum düzeyde koruma sağlar ve dudakların beslenmesine destek olur. Dudak bakımını en iyi şekilde gerçekleştiren ürün dudak çatlaması, kuruluğu, soğuk kaynaklı kabuklaşması gibi sorunların giderilmesi noktasında üst düzeyde bakım gerçekleştirir.

Kötü hava koşulları, soğuk havalar ve sert rüzgarlar dudakalrın olumsuz şekilde zarar görmesine neden olur. Sıcak ve soğuk ortam geçişlerinde dudaklar kurur ve çatlar. Kurumaları takip eden kanamalarda dudakların zarar gördüğünü gösterir. Dudakların maruz kaldığı olumsuz durumlar acı ve rahtasızlık hissi yaratır. Çözüm olarak sunulan ise doğru dudak bakımı gerçekleştirmektir. Eos Lip Balm ile dudaklar üstün şekilde korunur. İnce dudak derisi çok dayanıksızdır. Maruz kaldığı olumsuzluklar nedeni ile çok zarar görür ve yıpranır. Çatlama, kabuklaşma ve kuruma sorunları dudakalrın zarar gördüğünün kanıtıdır. Dudaklar dış etkenlere karşı çok savunmasız olduğu için rahatsızlık meydana gelir. Bu durumu engellemek ve korumaya almak için doğru ürünlerle bakım gerçekleştirmek gerekir.

Dudakalrı dış etkenlere karşı koruyan ürün kış aylarında rüzgarların ve doğuk havanın vereceği zararı korur. Soğuk havaların neden olduğu hastalıkla nezle ve grip gibi nefes alma şeklinden dolayı dudakların zarar görmesi söz konusudur. Hastalıktan dolayı dudaklarda zarar görür. Bu noktada nemlendirici bakım ürünü olan Eos Lipslerini kullanmak gerekir. Dudaklara uygulanacak nemlendirici bakımı düzenli olarak gerçekleştirmek gerekmektedir. Soğukların dudak etrafındaki ince çizgi oluşumunu hızlandırdığı düşünüldüğünde dudak çevresinin nemledirilmesi önemli bir hal alır. Eos Lipler ile nemlendirici bakımı en iyi şekilde sağlamak mümkündür. Bir şekilde ıslanan dudaklarda meydana gelen hasarlara karşı da etkili önlem alırlar. Birbirinden farklı çeşitleri ile tat ve koku duyarlılığı yarartan ve renkli, çekici ambalajları ile dudaklara anlam katan ürünleri harika bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir. Eos Lip ve her çeşidi ile dudak bakımını en doğru şekilde gerçekleştirilebilir. Çilek, hanımeli, yaban mersini, limon, mandalina gibi ürün seçenekleri ile size hitap eden ürünü alarak dudak bakımınızı gerçekleştirmeniz mümkündür. Keyif veren görünümü ile etkili bakımda sağlar. Doğru bir nemlendirme için düzenli olarak kullanılabilen ve hergün rahatlıkla tercih edebileceğiniz Eos Lip Balm harika bir tercih olacaktır.

Devamını Göster

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.