sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Kargo
Bedava
169,90 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
189,90 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
189,90 TL
Kargo
Bedava
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Elancyl

35 yılı aşkım süredir piyasalardaki yerini koruyan vücut bakımı ve incelme alanlarında marka olarak oldukça başarılıdır. Alanında lider markalardan biri olan ürünler ihtiyaçlara kesin çözümler getirmektedir. Özgün içeriği sayesinde son teknolojiyi kullanarak bayanların incelme, çatlak gibi sorunlarına çözüm getiren çalışmalar gerçekleştirir. Elancyl markası çözüm odaklı ve yenilikçi ürünleriyle bilim ve beden dilini doğru kullanarak ürün yelpazesini geliştirmiştir. Elancyl markası vadettiği her şeyi yerine getiren ürünler skalasından oluşmaktadır. Kusursuz bir vücuda sahip olmak, vücudu korumak ve güzelleştirmek Elancyl ürünleri ile hiç de zor değil. İçeriğindeki doğal bileşenler son derece güvenilirdir.

İçeriğinde bulunan aktif bileşenler kafein, floridzin, sichuan biberi, pilosella ve sarmaşık sayesinde özel patentli ürünler ortaya çıkartmıştır. Elancyl ürünleri en iyi sonucu veren ürünleri ile memnuniyet veren cilt bakım sonuçlarını ortaya çıkartmak için formüle edilmektedir. Elancyl markası cilt ile son derece uyumlu ürünler geliştirmektedir. Kişinin vücut biyoritmine uygun formülleri ile gün boyu etkisini hissetmek mümkün. Markanın ürünlerinin canlandırıcı ve baştan çıkartıcı kokuları uygulamayı daha zevkli hale getirmektedir.Elancyl ürünlerinin etkisini 14 günde fark etmek mümkündür. Laboratuvarlarda yapılan bilimsel çalışmalar ve testler sonucunda iddia edilen sonuçların gerçekliklerinin ölçümleri yapılarak, memnuniyet verici sonuçlar elde edilmektedir. Elancyl markası özellikle kadınları düşünen bir markadır. Kriterlerini sağlık ve güzellik üzerine oluşturarak, kadınlara güzelleşmenin anahtarlarını sunmaktadır.

Elancyl ile cilde bakım uygulanırken, enerji verici, dinlendirici ve güzelleştirici özelliklerinden faydalanarak güzelleşmek ve ciltteki sorunlardan kurtulmak mümkündür. Bu marka ile incelmek, cildin sıkılaşması ve çatlakların önlenmesi hedeflenmiştir. Geliştirdiği ürünlerle fazlasıyla talep gören Elancyl markası, iddialı vücut bakımının yanı sıra, cilt bakımını da düşünerek gün içerisinde cildin maruz kaldığı etkenlere karşı ciltte bir savunma görevi de görmektedir. Bu ürünler sayesinde cildin ihtiyacı olan bakımı uygularken, cildi canlı tutmakta mümkündür.

Devamını Göster

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.