sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Eda Taşpınar

Cilt bakım ürünlerinden beklenen temel etmen ürünü diğer ürünlerden ayıracak özelliğe sahip olması ve vaat ettiklerini yerine getirebilmesidir. Yepyeni bir marka olan Eda Taşpınar’ın kuruculuğunu yaptığı Eda Taşpınar markası diğer markalardan ayrılan yepyeni ürünler tasarlayarak cilt bakımı sektörüne yepyeni bir adım atmıştır. Modayla sürekli iç içe olan ve tasarımlarıyla sık sık adından söz ettiren Eda Taşpınar, profesyonelliğini cilt bakım ürünlerine yansıtarak bu alanda kişilerin ihtiyaçlarını en etkili şekilde giderilebilmesi amacıyla yepyeni ürünler tasarladığı Eda Taşpınar markasını oluşturdu. Yazın tadını çıkarmak, doyasıya bronzlaşmak elbette yaz aylarının vazgeçilmezidir. Ancak çoğu insan için bronzlaşma çabaları ya güneş yanıklarıyla yada cilt soyulmalarıyla son bulmaktadır. Sağlıklı bronzluk için ise melenin adı verilen ciltte koyu rengin artışını sağlayan ve bronzluğu oluşturan maddenin artması gerekmektedir.

Eda Taşpınar’ın ürünlerinin bir kategorisi de güneş ürünleridir. Eda Taşpınar Yoğun Bronzlaştırıcı Yağ: Cilt yüzeyinde melenin maddesinin artmasını destekleyen özel içeriği ile yoğun bronzlaştırıcı yağı çantanızdan ayrılmayacak son derece pratik ve etkili bir üründür. Eda Taşpınar Bronzlaştırıcı Koruyucu Yağ: Elde edilen bronzluğu cilde hapsederek uzun süre muhafaza edilmesine yardımcı olur. Eda Taşpınar Bronzluk Koruyucu Losyon: Ciltte emilimi daha kolay olan yağın losyon formülüne sahip olanıdır. Ciltte bronzluğu korurken aynı zamanda zengin içeriğiyle cilde nem sağlamaktadır. Eda Taşpınar Yoğun Bronzlaştırıcı Sprey: Sprey başlığı ile ürünü doğru miktarda ve eşit şekilde dağıtılabilmesine olanak tanıyan bu ürün cilde mükemmel uyum sağlayarak bronzlaşmaya yardımcı olur.

Bir diğer kategori ise vücut bakımıdır. Selülit şüphesiz ki her kadının korkulu rüyasıdır. Kilo nedeniyle oluştuğu düşünülse de kan akışıyla ilgili bir dolaşım sorunudur. Ancak yarattığı görüntü pek de hoş olmayan selülit sorununa çözüm Eda Taşpınar’dan geldi. Eda Taşpınar At Kılı Fırçası Doğal At Kılı Fırçası: Kıl dökmeyen dayanıklı at kılı fırçası kuruyken bacaklara aşağıdan yukarı masaj yapılarak uygulandığı takdirde ve bu işlem bir rutin haline getirildiğinde selülitlerle vedalaşmak son derece kolay olmaktadır.  Eda Taşpınar’ın bu kategorilerde yer alan markası kısa sürede sevilerek kadınların cilt ve vücut bakımı rutinlerinin arasından ürünleri yer almaktadır. Hassas ciltler için de güvenle kullanılabilir olması nedeniyle kullanıcıların beğenisini toplamaktadır.

Devamını Göster

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.