sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Ecover

1979 yılında kurulan marka, eko öncülerinin farklı bakış açıları sayesinde iyi bir noktaya taşınmıştır. Köklü gerçekleştirilen temizlik anlayışı sayesinde bitkisel ve zararsız temizlik gerçekleştirir. Ecover, ürünleri bitkisel ve zararsız oluşları ile kimyasal içermeden bakım gerçekleştirirler. Ürünleri, toksit içermez, cilt dostudur. Tahriş ve benzeri hasarların oluşumuna da izin vermez. Marka, Belçika ve Fransa'da bitkilerin olağanüstü etkileri ile ürerimlerini gerçekleştirirler. İlk LEED olduğu gerçeğine sahip Ecover'ın Chicago tesisi (Liderlik Enerji ve Çevresel Tasarımda) Platin sertifikasına sahiptir.

Farklı temizlik ürünelri genel yapıları gereğince toksik ve kimyasal madde içerirler. Bilindiği gibi el ile temas eden her türlü kimyasal ciddi zararlara neden olabilir. Hayatı tehlikeye sokabilecek olan ürünlerin aksine eko yanlısı Ecover grubu sayesinde bitkisel içerikli temizlik ürünleri geliştirilmiştir. Belçika'da küçük bir bahçe'de yetiştirilen bitkiler kullanılarak geliştirilen ürünlerin cilde ve yüzeylere olumsuz etkileri bulunmaz. Tabiatın gücünü kullanan marka, bitkisel temizlemenin gücünden yaralanmışlardır. Ecover, dünyanın ilk fosfat içermeyen çamaşır deterjanı geliştirmiştir ve bu şekilde uzun yol kat etmiştir. Yeşilin gücüne inanan ve doğaldan ilham alan ürünleri, Kire karşı savaş açan ürünleri ile şu anda 40'dan fazla ülkede dağıtılan 35 ürüne sahiptir.

Ürünlerine kısaca bakmak gerekirse:

Ecover Çamaşır Yıkama Tozu 1.2 Kg, her zorluktaki lekeyi çıkarma özelliğine sahiptir. Bitkisel içerikli ürün, güçlü etkilidir. Lekeleri arındırır, sert kireçli sularda da etkili koruma sağlar. Güçlü etkili ürün sayesinde zor lekelerin çıkarılması sağlanır. Kirleri temizleyen ürün canlı, ışıl ışıl parlayan temiz çamaşırlar sunar.

Ecover Bulaşık Yıkama Sıvısı Limon-Aloe Vera 500 ml, bitkisel içeriklidir ve her türlü kiri, lekeyi söker atar. Bulaşıkların parlak ve ışıltılı olmasına yardımcı olur. Cilt ile uyumludur, tahriş ve hasarlara neden olmaz. Etkili koruma imkanı sağlar, kısa sürede ferahlatıcı ve arındırıcı bakım saunar. Güçlü etkili ürün, her zorluktaki lekelerin ciltten uzaklaşmasına destek olur.

Ecover Ovalama Sütü 500 ml: Çelik, emaye, plastik, seramik ve ocak üzeri için tasarlanmış olan ovalama sütü, çizmeden ve aşındırmadan bakım sağlar. Etkili bakım ürünü sayesinde arındırıcı temizlik sağlamak da mümkün hale gelir. Organik bileşenlerle geliştirilmiş olan ürün, biyo çözünürlüğe sahiptir ve suda etkili hale gelir.

Ecover Bulaşık Makinası Parlatıcısı 500 ml: Bulaşıklardaki kir ve lekeleri giderir. Bitkisel özlü ürün çabuk çözünür. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Bulaşıkları arındırır, güçlü hijyen imkanı yaratır. Ürün kullanımı ile lekelerin tamamen arınmasını destekler

Buna benzer çok sayıda bitkisel içerikli ürünü zor lekeleri çıkarmaları ve etkilil hijyen bakımı sağlamaları için kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.