x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Yeni Ürünler
Nuxe Body Gel Douche Fond... Nuxe Body Gel Douche Fond... Zigavus Medicade+ Duş Jel... Jack and Jill Natural Bat... Jack and Jill Natural Bat... Jack and Jill Natural Bat... Bioderma Atoderm Shower G... Cumlaude Lab Xeralaude Ba... Perspi Guard Vücut Şampua... Swisscare Bronzing Beauty...
Sırala:
1 2
Sırala:
Daha Fazla Yükle
1 2

Duş Jelleri

Günün yorgunluğunu üzerinizden atmanın en kolay ve etkili yolu duş almaktır. Yoğun iş gününün, uzun koşunun ve ev temizliğinin ardından alınan duş gibisi yoktur. Duş vücudu dinlendirir ve ferahlatır. Duş boyunca kullanacağınız ürünler sadece yorgunluğu almaz aynı zamanda duş keyfinizi arttırır. Eskiden herkesin bildiği kullandığı sabunların yerini günümüzde duş jelleri almıştır. Duş jelleri dendiğinde birçok alternatif olduğu bilinmektedir. Aromalı jeller kokuları ile duyuları harekete geçirerek banyo keyfini maksimum seviyeye çıkartır. Yüzlerce çeşit arasından vücudunuza uygun olanı tercih ederek işe başlayabilirsiniz. Piyasada oldukça fazla olan duş jeli çeşitleri arasından koku ve esans olarak kendinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Banyoya girdikten sonra kullanacağınız duş jelinizi lifinize dökerek vücudunuza uygulamalısınız. Su ayarını yaparak vücudunuza uygulamaya başlayabilirsiniz. Duş jelini uyguladıktan sonra durulama işlemine geçebilirsiniz. Duş jelinin kokusunun vücudunuzda kalması için köpüren jelin sadece köpüklerini arındırmanız yeterli olacaktır. Duş jelinin miktarı konusunda da yeteri kadar kullanım gerçekleştirilmelidir.

Seçeceğiniz jellerin vücudunuzu nemlendirmesi, peeling etkisi yaratması, zararlı kimyasal barındırmaması, pH değerinin cildi kurutmadan bakım gerçekleştirmesine dikkat etmek gerekmektedir. Bu noktada en iyi markaların duş jellerini seçerek güvenli bakım uygulamanız mümkündür. Seçeceğiniz duş jelleri her anlamda tatmin edici olmalıdır. Organik markalar bu anlamda güvenilirdir. Ürün alımını gerçekleştirirken cilt yapınızı dikkate alarak tercihlerde bulunmalısınız. Eğer kuru cilde sahipseniz nemlendirici özelliği olan ya da E vitamini içerikli ürünleri tercih etmeniz önerilebilir. Hassas cilde sahipseniz içeriğinde koku barındırmayan ürünleri tercih edebilirsiniz. Yağlı cilde sahipseniz de vücudunuzu yağdan arındıracak bir duş jeli seçmeniz önerilmektedir. Duş jeli seçiminizde kokunun daha da kuvvetlenmesi için aynı kokudaki sprey ya da vücut losyonları kullanılmalıdır. Duş jeli içeriğinde sülfat ve paraben olmamasına da dikkat edilmelidir. Seçilecek duş jellerinin pH'ı 7'nin altında olmamalıdır. Çok fazla ve yanlış jel kullanımı cilt hastalıklarına bile neden olabileceği için uygun ürünler tercih edilmelidir.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.