x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Yeni Ürünler
Lierac Lift Integral Lips... Skinceuticals Antioxidant... Sirenol Witch Hazel Cadı ... Avene Cicalfate Baume Lev... Hurraw Mint Lip Balm Unsc... Hurraw Mint Lip Balm 4.3 ... Hurraw Earl Grey Lip Balm... Eos Lip Balm 6'lı Set... Eos Lip Balm 3'lü Set... Eos Kleenex 3'lü Set...
Sırala:
1 2 3
Sırala:
Daha Fazla Yükle
1 2 3

Dudak Bakımı

Cilt bakımında önemli bir yer tutak bakım türü dudak bakımıdır. Dudak bakımı oldukça önemliyken sıradan ürünler kullanarak dudakları riske atmak doğru değildir. Bu bağlamda dudaklarda bakım gerçekleştirirken seçielcek olan ürünler dikkatle belirlenmelidir. Dudak bakım ürünleri dudağı nem ve güneşten koruyan özellikte olmalıdır. Uzmanlarca önerilen doğru ürünler, sıkıntılı, nemsiz, çatlamış dudakları korur ve bakımını gerçekleştirir. Dudaklarda özellikle kış aylarında meydana gelen soğuk hava ve sert rüzgarların etkisi ile çatlama meydana gelmektedir. Seçilen doğru ürünlerin kullanımı ile kolay emilim sağlanabilir ve bakım gerçekleştirilebilir.

Sert rüzgarlar dudakların çatlamasına neden olabilmektedir. Dudaklarda meydana gelen bakımsızlık ve sağlıksızlık farklı sebeplere bağlı olarak da ortaya çıkabilir. Günlük bakımla dudaklardaki deformasyonlar ortadan kaldırırlabilir. Dudak çatlamaları da önlenebilir. Kuru ve nemsiz havalarda dudak sorunlarına yol açabilir. Bazı dudaklarda kronikleşmiş bir çatlama durumu söz konusu olabilir. Bu noktada daha profesyonel bir yardım almak gerekebilir. Dudak bakım ürünü seçerken şeklinden çok içeriğine bakılmalıdır. Aromasından ziyade anti-alerjik ve güneşe karşı korumalı ürünler tercih edilmelidir. Kimyasal olmayan ürünler bitkisel özlü ve alejiye engel olabilecek türden seçilmelidir.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.