x
Sepet
%35 indirim
Ducray Squanorm Sec (Selegel) Kuru Kepek Problemine Karşı Yardımcı Bakım Şampuanı 200 ml
Marka: Ducray
Barkod: 3282770037388

Ducray Squanorm Sec (Selegel) Kuru Kepek Problemine Karşı Yardımcı Bakım Şampuanı 200 ml

49,90 TL
32,44 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Ducray
Ürün Serisi : Saç Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Saç tellerini kökten uca besler ve canlılık kazandırır.Saçları güçlendirir.
Güncelleme Tarihi : 22.07.2016 - Cuma
Boyut : 200 ml
Özet Bilgi : Kepekli saçlarda meydana gelen kaşıntı ve tahrişi ortadan kaldıran ürün düzenli kullanımla kepek oluşumunu da önler. Kepek oluşumuna neden olan mantarları yok eder ve kepeklenmeyi önemli ölçüde azaltır. Saçları canlandırır ve besler. Saç derisinin doğal dengesini sağlar ve korur. Kuru kepeklenme sorununu ortadan kaldırır ve gerçek bir bakım sağlar. Ürün en az 21 gün boyunca kullanılmalıdır. Haftada en fazla 3 kez saç derisine uygulanır. Saç yüzeyine 5-10 dakika bekletilerek su ile durulanır.
Ducray Squanorm Sec (Selegel) Kuru Kepek Problemine Karşı Yardımcı Bakım Şampuanı 200 ml

Ducray Squanorm Sec, saç yüzeyindeki kepeklerin giderilmesine destek olur. Yüksek performans sağlayan ürün saç derisindeki tahriş, kaşıntı ve hasarların onarılmasına destek olur. Kepek karşıtı bakım şampuanı kepeklerin oluşumuna neden olan mantarların önlenmesine yardımcı olur. Saç derisindeki yağın arınmasını sağlar. Onarıcı ve güçlendirici bakım ürünü doğal ekstralar içerir. Saçtaki kaşıntı, pullanma ve kuruluk gibi sorunları giderir.

Saçların kolaylıkla ve sağlıkla uzamasına da destek olur. Kepek oluşumuna izin vermeyen ürün pH değeri ile uyumludur ve saç derisine zarar vermeden bakım uygular. Hijyenik açıdanda etkili sonuçlar geliştirir. Saçları kökten uca kadar besler, calandırır ve sağlıkla parlamasına yardımcı olur. Kısa sürede etkili sonuçlar sunan ürün ile saçtaki kuru kepek sorunu giderilir. Saçların arınmasına ve temizlenmesine destek olan ürün ile harika sonuçlar gelişir.


Ducray Squanorm Sec (Selegel) Kuru Kepek Problemine Karşı Yardımcı Bakım Şampuanı 200 ml Özellikleri:

Saçlarda gelişen kepek sorununu giderme noktasında etkili sonuçlar geliştirir. Yüksek performanslı ürün kepeğe karı etkili sonuçlar sunar. Saç derisindeki fazla yağın arınmasına yardımcı olur, saç derisinin onarılmasına destek sağlar. Kepeklenmeye neden olan kuruma, kaşıntı ve pullanma gibi hasarları önler. Saçların kolaylıkla şekil almasına destek olur. Kolay ve sağlıklı gelişim sağlayan ürün kepek oluşumunu engeller. Saçları arındırır ve derinden bakım sunar. Besleyici ve nemlendirici içeriği ile gereken bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir. Vitamin ve amino asit içerikli Ducray Squanorm Sec, saçları mükemmel bakıma kavuşturur. Saç derisindeki fazla yağın arınmasına destek olan ürünle etkili bakım sağlanır. Yenileyici ve yapılandırıcı bakım ürünü tahriş, kızarıklık ve kaşıntıları giderici etki sağlar.

Saça Etkisi: Saçlarda gelişen kepek sorununu giderme noktasında etkili bakıma destek olur. Nem oranını ve yağ dengesini ayarlar. Kuruluklara kariı koruma geliştirir. Saçları besler, canlandırır, enerji kazandırır. Işıltılı saç gelişimine destek olan ürün saçları kurutmaz, yıpratmaz ve canlı, sağlıklı olmasına destek olur.

Uygulanan Bölge: Saça ve saç yüzeyine uygulanır. Kepeklenme sorununu giderme noktasında etkili bir bakım sağlar.

Kullanım Şekli: Banyo veya saç banyosu sırasında yeterli miktarda ürün saça uygulanır. Su ile köpürtülür ve bol su ile durulanır. Gerekirse işlem tekrar eder. Saçlardaki kepeklerden arınması sağlanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Yeterli miktarda ürün saç yüzeyine uygulanır. Uygulamayı haftada 3-4 kez kullanmak gerekir. Saç banyosu sırasında yapılan işlem bol su ile durulanmalıdır. Gerekirse işlem tekrar eder ve saçlar temizlenir. Ürün 200ml olarak sunulur.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulanmalıdır.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.