x
Sepet
%35 indirim
Ducray Squanorm Gras Yağlı Kepek Problemine Karşı Bakım Şampuanı 200 ml
Marka: Ducray
Barkod: 3282770037586

Ducray Squanorm Gras Yağlı Kepek Problemine Karşı Bakım Şampuanı 200 ml

49,90 TL
32,44 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Ducray
Ürün Serisi : Şampuan
Ürün Özellikleri : Yağlı saç derisini yatıştırarak kepek oluşumunun önüne geçer.
Güncelleme Tarihi : 03.06.2016 - Cuma
Boyut : 200 ml
Özet Bilgi : Saç derisinde çoğalan ve saç derinin pullanmasının hızlanmasına neden olan kepek sorununa karşı geliştirilmiş bakım şampuanıdır. Ürün kuru ve yağlı kepeklerin giderilmesi noktasında etkili bakım sunar. Kepeklenmenin neden olduğu kızarıklık ve kaşıntıyı yatıştırır. Düzenli kullanılan şampuanla kepek oluşumu önlenir. Ürün haftada 2 kez saçlı deriye masaj yaparak uygulanır. 3 dakika bekletildikten sonra durulanır ve 6 haftalık kullanım önerilir.

Ducray Squanorm Gras Shampoo (Yağlı Kepek Problemine Karşı Bakım Şampuanı)

Yağlı saç derisi kolay kepek yapan bir yapıya sahiptir. Kepek problemli yağlı saç derisinde arındırılması zor bir hal alır. Ducray uzman tecrübesiyle yağlı ve kepekli saçlar için etkili çözüm sunun bir ürün sunuyor. Yağlı ve kepekli saçlar için sık yağlanma ve hızlı kepeklenme problemine çözüm olacak bir üründür. Kepek ve aşırı yağlanmaya bağlı oluşan kaşıntıyı azaltır saç derisi deformasyonunu önler. Formül içeriğindeki micronizeseleniumdi sülfür ile saç derisinin rahatlatarak kolay yıkanmasını sağlar, saça yumuşaklık ve ışıltı kazandırır. Aynı zamanda içeriğinde bulunan Ichtyol, kaşıntıyı ve tahriş olmuş deriyi yatıştırır. Kepeğe karşı etken madde olan piroctoneolamine ile malasseziafurfur mayalarının üremesini kısıtlayarak epidermis dokusunun düzenlenmesine yardımcı olur.Saç derisini yatıştırarak sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlar. İlk kullanımından itibaren tekrarlayan kepeğe karşı etkilidir.

Ducray Squanorm Gras Shampoo (Yağlı Kepek Problemine Karşı Bakım Şampuanı) Özellikleri

Yağlı ve kepekli saçlar için onarıcı çözüm öneren Ducray Squanorm Gras Şampuan ile, yağdan arınmış, ipeksi saçlara sahip olabilirsiniz. 

Yağlı saç tiplerinde yağın arındırılmasını sağlar.

Kepek oluşumunu önleyici özelliktedir.

Ihtiyol içeriği ile kaşıntıyı tahrişi yok eder.

Düzenli kullanımda kepek oluşumunu önler.

Saç derisinde sebum dengesi sağlar. 

Yağlanma karşıtı etki sağlar.

Saçı besler, ipeksi görünüm verir.

DucraySquanormGras Şampuan Kullanımı : Nemli saça ve saç derisine masaj yaparak ve köpürterek uygulayınız. Saçta 5-10 dakika beklettikten sonra bol su ile durulayınız. Etkin çözüm için en az 21 gün haftada 2-3 defa uygulayınız. Göz ile temas halinde bol su ile yıkayınız.

DucraySquanormGras Şampuan İçeriği : Micronize Seleniumdi Sülfür, Ichtyol, Çinko sülfat, glisirhetinik asit, metilizotiazolinon, distearilftalik asit amid, polisorbat 20.
Ducray Squanorm Gras Yağlı Kepek Problemine Karşı Bakım Şampuan Ürünü 200 ml'dir.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.