x
Sepet
%35 indirim
Ducray Selegel Squanorm Kepek Karşıtı Saç Bakım Şampuanı 200 ml
Marka: Ducray
Barkod:

Ducray Selegel Squanorm Kepek Karşıtı Saç Bakım Şampuanı 200 ml

46,00 TL
29,90 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka:Ducray
Ürün Serisi:Şampuan
Ürün Özellikleri:Saç derisinde kuruluk gibi sorunlardan dolayı oluşan kepeği önler.
Güncelleme Tarihi:03.06.2016 - Cuma
Boyut:200 ml
Özet Bilgi:Saç derisinde meydana gelen hassaslaşma ve neden olduğu kaşıntı, batma ve yanma hissini gidermeye yardım eden şampuandır. Saçı ve saç derisini doğal dengesine kavuşturmaya yardım eder ve canlılık kazandırır. Şampuan saçları kökten uca besler ve hasarlara karşı onarım sağlar. Saçın sağlıklı görünmesini sağlar ve üst düzey bakım gerçekleştirir. Ürün ıslak saça nazikçe masaj yapılarak uygulanır. 2-3 dakika bekletilen ürün durulanır. Ürünü haftada en az 3 kere olmak koşulu ile ihtiyaç duyuldukça uygulamanız mümkündür.

Ducray Selegel Squanorm Shampoo (Kepek Karşıtı Saç Bakım Şampuanı)

Kepek en sık rastlanılan cilt sorunlarındandır. Normalde insan derisi kendini yenileme özelliği ile deri yüzeyinde bulunan ölü tabakayı yeni oluşan doku tabakası tarafından yüzeyden atar. Ancak kepek probleminde bu süreç aşırı hızlı ilerler ve tabaka kümeler oluşturarak gözle görülebilir halde ciltten atılır. Kepeklenme deri tabakasının döngüsü arttığında gelişir. Kepek problemini önleyici bakım ürünü Ducray kullanıcılarının tercihleri arasında yer almaktadır.

Ducray Selegel Squanorm Shampoo (Kepek Karşıtı Saç Bakım Şampuanı) Özellikleri

Kepek karşıtı bakım sağlayan Selegel şampuan, ilk uygulamadan itibaren içeriğindeki micronizeseleniumdi sülfür sayesinde kuru kepeklerin oluşumuna sebep olan mantarları yok seviyesinde azaltmaya destektir. Saç derisini besler, kepek oluşumuna sebep olan deri tabakasındaki döngüyü düzenler. 
  • Ciltteki ölü tabakayı temizler, kepek oluşumunu önler.
  • Saç derisinde tabaka oluşumuna yani kepeğe sebep olan mantarsı yapıları temizler.
  • Yağlı ciltte yağ dengesi sağlar. 
  • Tahriş olmuş deriyi tedavi eder, onarır.
  • Saçı besler, canlılık kazandırır. 
  • Saç derisini onarır, sağlıklı hale gelmesini sağlar.
  • Ciltteki pullanmaları ve kaşıntı hissini yok edici bakım sağlar.
Ducray Selegel Squanorm Şampuanı Kullanımı : Nemli saça, saç derisine masaj yapılarak uygulanmalıdır. 5-10 dakika saçta beklettikten sonra bol su ile yıkayınız. Etkin çözüm için en az 1 ay haftada 3 kez düzenli kullanılmalıdır. Göz ile temas halinde bol su ile durulayınız.

Ducray Selegel Squanorm Şampuan İçeriği : Selenyum disülfür, Ichthyol, su, sodyum lauret sülfat, çinko sülfat , 1,2-heksandiol, kaprilil glikol, sitrik asit, sodyum klorid.Paraben içermez.
Ducray Selegel Squanorm Kepek Karşıtı Saç Bakım Şampuanı Ürünü 200 ml'dir.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.