x
Sepet
%35 indirim
Ducray Nutricerat Konsantre Çok Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin Uv Koruyucu Bakım Spreyi 75 ml
Marka: Ducray
Barkod: 3282779175005

Ducray Nutricerat Konsantre Çok Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin Uv Koruyucu Bakım Spreyi 75 ml

59,90 TL
38,94 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Ducray
Ürün Serisi : Nutricerat
Ürün Özellikleri : Saçlarımızı güneşin zararlı etkilerinden korur. Saçı besler ve onarımını yapar.
Güncelleme Tarihi : 03.06.2016 - Cuma
Boyut : 75 ml
Özet Bilgi : Kuru ve bakımsız saçlara özel olarak geliştrilmiş sprey bakımsız, yıpranmış saça üstün bakım sağlar. İçeriği ile saçı kökten uca besler ve yapılandırır. Saçı yumuşatıcı etkisi ile hacim kazandırır ve saç dibindeki deriyi rahatlatır. Bakım spreyi saç derisini rahatlatır ve parlatır. Kolaylıkla şekil veren ürün istenilen sıklıkta kullanılır. Sprey formu ile saçların her tarafına eşit şekilde dağılması mümkün olur.
Ducray Nutricerat Concentrate UV Sprey (Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin UV Koruyucu Bakım Spreyi)

Saçların kuruyup yıpranmasının pek çok sebebi vardır. Yazın sıcak günlerinde tatilimizi güneşli ve mavinin her tonunu barındıran tatil beldelerinde geçirmek isteriz. Güneşin, havuz suyu ve deniz suyunun vücudumuza, cildimize, saçlarımıza olan zararlarına karşı cildimizi koruma altına almalıyız. Güneş ışığının ultraviyole ışınları ile insan cildine zararlı olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Güneşin zararlı ışınlarından cildimiz kadar saçlarımızda etkilenirler. Güneş saçlarımızın keratin yapısına zarar vererek yıpratır. Havuz suyunda bulunan temizleyici ve arındırıcı maddeler, klor ve deniz tuzu saçımızı yıpratır. Bu maddeler güneş ile reaksiyona girerek saçlarımızın kurumasına ve yıpranmasına neden olur. Ducray sizlere yazın sıcak günlerinde ve tatilde saçlarınızı olumsuz etkilerden koruyacak bir ürün sunuyor. Ducray Nutricerat Concentrate UV Sprey ile saçlarınız tatil dönüşünde de canlı ve bir o kadar doğal görünebilecek. 

Ducray Nutricerat Concentrate UV Sprey (Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin UV Koruyucu Bakım Spreyi) Özellikleri

  • Cildimiz kadar saçlarımızında güneş ışınlarına karşı korunması gerekmektedir. Ducray Nutricerat sizlere bu  besleyici korumayı etkili formülü ile sağlıyor.
  • Saçları güneşin ultraviyole ışınlarından korur.
  • Deniz ve havuz suyunun olumsuz etkilerine karşı saçı besler.
  • Saçın güneş ve tuz etkisi ile kurumasını yıpranmasını önler.
  • Besleyici ve onarıcı bakım sağlar.
Ducray NutriceratConcentrate UV Sprey Kullanımı : Nemli saça saç uçları başta olmak üzere spreyi sıkarak homojen şekilde uygulayınız. Günlük kullanıma uygundur. 

Ducray NutriceratConcentrate UV Sprey İçeriği : Su, kokoat, amodimetikon, etilhekzilmetoksisinamat, benzilbenzoat, C12-16 alkoller setrimonyumklorid, sitrik asit, sitronelol, kumarin, güzel koku (parfüm), indirgenmiş lesitin, limonen, linalol, metilizotiazolinon, palmitik asit, hidrojenlenmiş hint yağı, shorearobusta tohumu yağı, skualan, trideset-12.
DucrayNutricerat Konsantre Çok Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin UV Koruyucu Bakım Sprey Ürünü 75 ml'dir.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.