x
Sepet
%35 indirim
Ducray Neoptide Bayanlar İçin Saç Dökülmesine Karşı Bakım Losyonu 3x30 ml
Marka: Ducray
Barkod: 3282779242080

Ducray Neoptide Bayanlar İçin Saç Dökülmesine Karşı Bakım Losyonu 3x30 ml

159,90 TL
103,94 TL(KDV DAHİL)
- ,
3/ 5
çok kısa sürede saçlarımı güçlendirdi. çok fazla dökülüyordu saçlarım ama bu ürünle beraber geçti dökülmelerim. düzenli kullanıma bağlıyorum etkiyi :)
- ,
5/ 5
Kullanımdan kısa bir süre sonra etkisini gördüm. Çok memnun kaldım. Tekrar sipariş etmek istiyorum arkadaşım için. Bendeki değişimi görenler kullanmaya başladı bile. Çok memnun kaldık.
- ,
3/ 5
Saçlarımda onarımı fark ediyorum.Dökülme zaten azaldı.Yeni boya yapılmış gibi parlıyor aynı.Saç tellerimde kalınlaşma var çok memnun kaldım.Kısa sürede etkisini gösteriyor.
- ,
5/ 5
44
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Ducray
Ürün Serisi : Neoptide
Ürün Özellikleri : Saç dökülmesini engelleyen losyon, bayanların kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. Güçsüz saç tellerini güçlendirerek saç dökülmesinin önüne geçer.
Güncelleme Tarihi : 03.06.2016 - Cuma
Boyut : 3x30 ml
Özet Bilgi : Saç dökülmesini durdurarak saç gelişimini uyarmak ve saçları güçlendirmek için kullanılan etkili bir losyondur. Ürün kronik saç dökülmelerine karşı tam bir bakım sunar. Saç köklerini uyararak saçın büyümesini sağlar. Saç derisindeki kan akımını arttırarak saç köklerini besler. Losyon formülündeki keratin sayesinde saçların canlı ve gür çıkmasını sağlar. Ürün akşamları kuru ya da nemli olan saç derisine br kapsül şeklinde masaj yapılarak uygulanır. 3 şişeden oluşan ürün günde tek uygulama ile toplamda 12 uygulamaya tabi tutulur.
Ducray Neoptide Lotion (Bayanlar İçin Saç Dökülmesine Karşı Bakım Losyonu)

Kronik saç dökülmesi saç yoğunluğu kademeli azalma olarak açıklanabilir. Kronik saç dökülmesi kadınlarda erkeklere göre daha az sıklıkla görülmesine rağmen son yıllarda artış göstermiştir. Kronik saç dökülmesi ile yaşamak kadınlar için erkeklere göre daha zor bir durumdur. Kadınlar için psikolojik bozukluklara kadar ciddi etkileri olabilmektedir. Ciddi derecelere varabilen bu saç dökülmelerini önleyebilmek, yeni saçların çıkarak kelliğe engel olunabilmesi için çeşitli destekleyici ürünler bulunmaktadır. Ducray laboratuvarlarında uzman dermatolojistlerin Neoptine formülü ile hazırlanmış losyon ile kronik saç dökülmelerine tedavi sunulmaktadır. Kronik saç dökülmelerinin nedeni çevresel etmenler ve stres olabileceği gibi kalıtsal ve genetik etmenler de önemli rol oynar. 

Ducray Neoptide Lotion (Bayanlar İçin Saç Dökülmesine Karşı Bakım Losyonu) Özellikleri

Kronik saç dökülmelerine karşı bakım içerikli losyon ile saç dökülmesinde gözle görünür azalma maydanagelri. İçeriğindeki gliserin ile saçı besler ve canlandırır. Zayıf telli saçların güçlenmesini sağlar. Yabanil nane yaprağı özleri ile saç diplerini ferahlatır, kepek oluşumunu ve kaşınma hissini ortadan kaldırır. Ruskus özleri saçın gür çıkmasına yardımcı olur. 
  • Saç dökülmesini önler.
  • Saç gelişimini uyarır, saçın büyümesini tetikler. 
  • Saç köklerini besler ve güçlendirir. 
  • Kronik saç dökülmelerinde destekleyici etki sağlar. 
  • Losyon içeriği zayıf saçları besler canlandırır. 
  • Saç derisini yağlandırmaz.
Ducray Neoptide Lotion Kullanımı : Tercihen akşamları, kuru veya nemli saç derisine, bir kapsül, masaj yapılarak uygulanan DucrayNeoptideLotion, bir paketinde 3 losyon şişesi içerir.Günde bir kez , toplam12 uygulama yapılır. Masaj yaparak kafa dersine uygulanan losyonu dağıtınız. Durulama gerektirmez. Etkili sonuç alabilmek için 3 ay düzenli kullanılması önerilir. 

Ducray Neoptide Lotion İçeriği : Su , heksilen glikol, niasinamid, Tetrapeptit asetil-2, salisilat, Bütilfenil,Citronellol, Koku, Gliserin,limonen, linalol, Yabanil nane yaprağı yağı, Ruskusaculeatuskökü.
DucrayNeoptideLotion Bayanlar İçin Saç Dökülmesine Karşı Bakım Losyonu Ürünü 3*30 ml'dir.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.