x
Sepet
%35 indirim
Ducray Melascreen Emulsion Solaire SPF 50 Yüksek Korumalı Güneş Emülsiyonu 40 ml
Marka: Ducray
Barkod:

Ducray Melascreen Emulsion Solaire SPF 50 Yüksek Korumalı Güneş Emülsiyonu 40 ml

57,00 TL
37,05 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Ducray
Ürün Serisi : Melascreen
Ürün Özellikleri : Güneşin zararlı ışınlarından cildi koruyarak, ileride oluşabilecek sorunların önüne geçer.
Güncelleme Tarihi : 03.06.2016 - Cuma
Boyut : 40 ml
Özet Bilgi : Normal ve karma ciltler için uygun olan ürün cildi güneş ışınlarına karşı etkili bakım sağlar. Güneşe karşı etkin koruma sağlayan ürün aynı zamanda cildi besler ve canlandırır. Cilt yaşlanmalarını önleyen ürün hassas ciltler için koruma sağlar. Leke oluşumunu önler ve renk dengesini sağlar. Günlük kullanıma uygun ürün güneşin temas ettiği bölgelere güneşe maruz kalmadan 20 dakika önce bir miktar uygulanır ve gerektiğinde tekrarlanır.
Ducray Melascreen Emulsion Solaire SPF 50 (Yüksek Korumalı Güneş Emülsiyonu)
 
Yüz, boyun ve ellerde arkasındaki kahverengi lekeler aşırı güneşe maruz kalma sonucu oluşan izlerdir. Ciltte güneşin etkileri gebelik sırasında üretilen hormonlar olan östrojen alımı ile hafifleyebilir.

Ancak bu leke görünümü tamamen kaybolmaz. Yaş da kahverengi lekeleri vurgulayan bir etmendir. Kahverengi lekeler ve güneşin izleri ile baş edebilmek için Ducray dermatolojistleri uzman laboratuvarlarında Melascreen formülünü geliştirdiler.  

Ducray Melascreen Emulsion Solaire SPF 50 (Yüksek Korumalı Güneş Emülsiyonu) Özellikleri

Günlük kullanımda güneş ışınlarına karşı koruma sağlayan 50+ faktör içeriği ile cildinizi güneş etkisinden korurken içeriğindeki gliserin ile cildi besler ve canlandırır. Kahverengi lekeler için özel içeriği ile kahverengi leke görünümünü hafifletir ve kahverengi leke oluşumunu önler. Güneşin cilt üzerinde leke oluşturmasını engeller. 
  • Güneşin ultraviyole ışınlarına karşı yüksek faktör koruma sağlar. 
  • Cildin genetik yapısını korur. 
  • Güneşe bağlı cilt yaşlanmasını önler.
  • Hassas ciltler için etkin koruma sağlar.
  • Kahverengi lekelerin görünümünü azaltır. 
  • Ciltte kahverengi leke oluşumunu önler. 
  • Cilt üzerinde renk dengesi sağlar.
  • Normal ve karma ciltler için uygundur.
Ducray Melascreen EmulsionSolaire SPF 50 Kullanımı : Günlük kullanım için uygun olan DucrayMelascreenEmulsionSolaire SPF 50 kremi cildin güneş ile en çok temas halinde olan yüz, boyun ve el bölgelerine sık uygulayınız. Uygulamayı güneşe maruz kalmadan en az 20 dakika önce uygulamanız önerilir. Vücudun ıslanması, terlenmesi, nemlenmesi halinde uygulamayı yineleyiniz.  Gözle temastan kaçınınız. 
 
Ducray Melascreen EmulsionSolaire SPF 50 İçeriği : Su , etilhekzilmetoksisinamat, oktokrilen, izodesilneopentanoat,  siklopentasiloksan, gliserin, potasyum setil fosfat, sikloheksasiloksan, stearil alkol, gliserilstearat, VP / ekosen kopolimeri, BHT, klorfenezin, desilglukosid, disodyum, fenoksietanol, propilen glikol, sorbik asit, tokoferil asetat, ksantan zamkı. Paraben içermez.
DucrayMelascreenCremeSolaire SPF 50 Ürünü 30 ml'dir.
 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.