x
Sepet
%35 indirim
Ducray Kertyol PSO Sedef Hastalığı İçin Bakım Şampuanı 200 ml
Marka: Ducray
Barkod: 3282779293440

Ducray Kertyol PSO Sedef Hastalığı İçin Bakım Şampuanı 200 ml

59,00 TL
38,35 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka:Ducray
Ürün Serisi:Şampuan
Ürün Özellikleri:Sedef hastalarının kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Sedef nedeniyle saçta oluşan pullanma ve kaşıntıyı ortadan kaldırır.
Güncelleme Tarihi:03.06.2016 - Cuma
Boyut:200 ml
Özet Bilgi:Saçlı derideki pullanmayı şekle sokar, kaşıntıyı sakinleştirir ve kızarıklığı da en alt seviyeye indirir. Derinin yenilenmesini sağlayan ürün kızarıklıkları ortadan kaldırır. Ciddi bir rahatsızlık olan sedefi saç derinde yatıştırma imkanı yaratır. Şampuanı en az 6 hafta süre ile ıslak saça haftada 2 veya 3 defa 3 dakika masaj yaparak uygulamak gerekir. Düzenli kullanım gerekir. 3 yaş altı çocuklar için uygun değildir.

Ducray Kertyol PSO Shampoo (Sedef Hastalığı İçin Bakım Şampuanı)

Sedef hastalığı özellikle diz kapaklarında, dirseklerde, ellerde, ayaklarda, belde ve saç derisinde pembe - kırmızı, hafif kabarık bir zemin üzerinde yerleşik olan, beyaz, irice, parlak ve kuru kepeksi yapılar şeklinde oluşan deri hastalığıdır. Bağışıklık sistemi bozuklukları, mevsimsel etmenler, deri yaralanmaları, stres gibi sebeplerle oluşabilen sedef hastalığı kişilere kaşıntılı pullanmalar ile zor zamanlar yaşatır. Deri bu bölgelerde ekstra hassastır. Bakımı ve tedavisi önemli olan bu hastalık için Ducray uzman dermatologları saç deriniz için özel bir ürün sunuyor. Sedef nedeniyle meydana gelen pullanmalara ve kaşıntıya etkin çözüm getiren yardımcı bir ürün olarak Kertyol PSO şampuan ile saç deriniz ferahlar, pullar ve kepeklerden arınır. 

Ducray Kertyol PSO Shampoo (Sedef Hastalığı İçin Bakım Şampuanı) Özellikleri

Sedef hastaları için saç derisini ferahlatıcı, pullanma ve kepek karşıtı özel bir ürün olan bakım şampuanı ile sedeflerinizdeki azalmayı gözlemleyebileceksiniz.
  • Saç derisini pullanmalardan, kepeklerden temizler.
  • Saç derisini ferahlatarak kaşıntıyı giderir.
  • İçeriğindeki glikolit asit ve salisilik asit ile ciltteki kızarıklıkları azaltır. 
  • Kertyol bileşimi ile pullanmaları azaltır kırmızı görünümü azaltır, kaşıntıları sakinleştirir.
  • Sedefli bölgede hassasiyeti azaltıcı etki yapar.
Ducray Kertyol PSO Şampuan Kullanımı : Islak saçta saç derisine 3-5 dakika hafif masajlar yaparak uygulanmalıdır. Etkili çözüm için en az 6 hafta haftada 2-3 kez uygulanmalıdır.  Düzenli kullanımda saç derinizdeki sağlıklı ilerlemeyi gözlemleyebilirsiniz. 3 yaşından küçük çocuklar için kullanılması uygun değildir. Gözle temas halinde bol su ile yıkayınız.

Ducray Kertyol PSO Şampuan İçeriği : Kertyol molekülü, Glikolit asit, Salisilik asit, gliserin, kapriliktrigliserid, sodyum lauroamfoasetat, sülfür, sodyum klorür, slika.
Ducray Kertyol PSO Sedef Hastalığı İçin Bakım Şampuanı Ürünü 200 ml'dir.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.