x
Sepet
%35 indirim
Ducray Keracnyl Stick Correcteur Akneler İçin Lokal Tedavi 15 gr
Marka: Ducray
Barkod: 3282779368988

Ducray Keracnyl Stick Correcteur Akneler İçin Lokal Tedavi 15 gr

32,00 TL
20,80 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Ducray
Ürün Serisi : Keracnyl
Ürün Özellikleri : Akneleri kurutup tedavi etmeye yardımcıdır. Aynı zamanda aknel bölgeye sürdüğünüzde kapatıcı etkisi sayesinde akne görünümünü kapatır.
Güncelleme Tarihi : 03.06.2016 - Cuma
Boyut : 15 gr
Özet Bilgi : Akneli ciltler için geliştirilmiş ürün azaltıcı etki sağlar ve akneleri kurutur. Çeşitli nedenlerle oluşmuş olan aknelere lokal tedavi uygular, kapatıcılık sağlar, besleyici bakım sunar. Alerjik reaksiyon riskini minimize eder. Ürün temiz olan cilt üzerine ve akne yüzeyine ince bir şerit şeklinde lokal olarak uygulanır ve kapatıcı etki sunar.

Ducray Keracnyl Stick Correcteur (Akneler İçin Lokal Tedavi)


Başlıca yağlı cilt tipleri olmak üzere her cilt tipinde meydana gelebilen akneler kişisel bakım sektörünün üzerine çokça ürün ürettiği bir alandır. Ancak her ürün sağlığa zararsız ve güvenilir olmayabilir. Cildimiz en değerli varlıklarımızdandır ve bakımı hassas ve önemlidir. Cilt yüzeyindeki akneler, günlük bakım yanı sıra ek yardımcı ürünler ile de kurutulabilir. Dünya üzerinde bir çok ülkede bir çok kişi tarafından tercih edilen Ducray Keracnyl serisi ile sizlere akne problemine yönelik güvenilir bir ürün sunuyor. Lokal olarak akne görünümünü azaltan bu ürün ile hem akneler kurutulu
p vücut yüzeyinden atılırken hem de kapatıcı özelliği ile akne görünmez hale getirilir. 

Ducray Keracnyl Stick Correcteur (Akneler İçin Lokal Tedavi) Özellikleri

Akne oluşumunun birçok sebebi olabilir. Genetik yatkınlık, stres, yağlı kozmetik ürünler, hiperandrojenizm, beslenme şekli bu sebepler arasında sayılabilir.

Akneler için lokal tedavi sağlar. Ducray Keracnyl Stick Correcteur Akneler İçin Lokal Tedavi Kremini kullanarak aknelere lokal tedavi gerçekleştirilebilir. Cildiniz için ideal bakımı sağlar.

  • Kapatıcı etkisi ile akne görünümünü kapatır.
  • Besleyici bakım sağlar. 
  • Alerjik reaksiyon riski minimize edilmiştir.
Ducray Keracnyl Stick Correcteur Kullanım Şekli : Temiz cilt üzerinde akne yüzeyine lokal olarak uygulanır. Akne üzerinde kapatıcı etki yapar. 
Ducray Keracnyl Stick Correcteur İçeriği : Miristil eter, hidrojenlenmiş hintyağı, silika, izononilizononanoat, balmumu (sera alba), stearilstearat, glikolik asit,demir oksitler,titanyum dioksit. Paraben içermez. 
Ducray Keracny lStick Correcteur Akneler İçin Lokal Tedavi Ürünü 15 gr’dır.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.