x
Sepet
%35 indirim
Ducray Keracnyl Lotion Matlaştırmaya ve Arındırmaya Yardımcı Losyon 200 ml
Marka: Ducray
Barkod: 3282779368971

Ducray Keracnyl Lotion Matlaştırmaya ve Arındırmaya Yardımcı Losyon 200 ml

52,00 TL
33,80 TL(KDV DAHİL)
- ,
3/ 5
bu ürünle yüzümdeki parlak bölgeler artık parlamıyor, fazla yağlardan arındı. çok güzel bir losyon. yağlı cildi olanlar kullansın ve etkisini görsün.
- ,
5/ 5
Çok yağlı bir cildim var. Doğru ürünü kullanmadığım takdirde sabahtan öğlene kadar anında yağlanıyor. Fakat bu ürün sayesinde cildimin nem dengesi düzenlendi, artık yağlanmıyor. Çok memnun kaldım.
- ,
3/ 5
Ciltteki yağlı görüntüyü gideriyor.Çok güzel nemlendiriyor cildi.Kurutmuyor cildi.Etkilerinden çok memnunum gerçekten.
- ,
5/ 5
44
Miktar
Güncelleme Tarihi: 15-03-2016 - Salı Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka:Ducray
Ürün Serisi:Keracnyl
Ürün Özellikleri:Cildi fazla yağlardan arındırır ve temizliğini gerçekleştirir.
Güncelleme Tarihi:03.06.2016 - Cuma
Boyut:200 ml
Özet Bilgi:Cilt üzerindeki sebumu emerek uzun süreli mat görünüm sağlayan losyondur. Yağlı ve karma ciltlere daha uygun olan ürün gözenekleri sıkılaştırır, cildi temizler ve arındırıcı bakım uygular. Ürün iyi temizlenmiş olan cilde bir parça pamuk yardımı ile T bölgesi ağırlıklı olmak üzere uygulanır. Günlük bakım için uygundur ve düzenli kullanılması önerilir.

Ducray Keracnyl Lotion (Matlaştırmaya ve Arındırmaya Yardımcı Losyon)

Yağlı ve akneye meyilli ciltler çabuk yağlanan cilt yüzeyi nedeniyle parlak ve sağlıksız bir görüntüye sahip olurlar. Ducray Keracnyl Lotion Matlaştırmaya ve Arındırmaya Yardımcı Losyon cildi bu görünümden uzaklaştırabilmek için cildin yağlı yüzeyini temizler, gözenekleri temizler, cilt tabakasını arındırır ve cilde mat ve arınmış bir görünüm sağlar. Yağlı cilt bakımında temel ürünlerinden biri haline gelecek bu losyon ile temizlenip yağından arındırılan cildinizde akne oluşumunun azaldığını, gözenekleriniz sıkılaşıp cildinizin mat ve pürüzsüz bir görünüme sahip olduğunu gözlemleyebileceksiniz.

Ducray Keracnyl Lotion (Matlaştırmaya ve Arındırmaya Yardımcı Losyon) Özellikleri

Ducray tecrübeli laboratuvarlarının yağlı cilt tipleri için arındırmaya ve matlaştırmaya yardımcı olarak ürettikleri bu ürün ile cildinizin günlük yağlı görünümünden kurtulabilirsiniz.  İçeriğindeki doğal asitler ilecilt üzerindeki fazla sebumu emer ve cildin uzun süreli mat görünüm kazanmasına yardımcı olur. Keracnyl Lotion gözenekleri sıkılaştırmaya, cildi temizlemeye ve arındırmaya yardımcı olur. Cildin T bölgesi ve alın yüzeyinde etkili sonuç gösterir.
  • Cilt yüzeyindeki fazla sebumu emer.
  • Cildi yağ tabakasından arındırır, temizler.
  • Cildin uzun süreli mat görünümünü sağlar.
  • Gözenekleri temizler ve sıkılaştırır.
  • Besleyici arındırma sağlar.
Ducray Keracnyl Lotion Kullanımı: Temiz ve kuru cilt üzerine pamuk yardımıyla masaj yaparak uygulayınız.  T bölgesi ve alın bölgesinin özellikle temizlenmesini sağlayınız. Günlük kullanımda sabah ve akşam günde iki kez kullanılması tavsiye edilir. Göz ile temastan kaçınınız. 
Ducray Keracnyl Lotion İçeriği:Siklometikon, Propilen, Glikol, Gliserin, Poliakrilamit, PolimetilMetakrilat, Su (Aqua), C13-14 Izoparafin, Çinko Glukonat, Butilparaben, SetrimonyumBromit, KukurbitaPepo (Balkabaği), Tohumu Yaği (KukurbitaPepo Tohumu Yaği), Dimetikonol, Disodyum, Edta, Koku(Parfüm), Lauret-7, PiridoksinHcl, Saliklik Asit, Trietanolamin.
Ducray Keracnyl Lotion Matlaştırmaya ve Arındırmaya Yardımcı Losyon 200 ml’dir.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.