x
Sepet
%20 indirim
Ducray Kelual DS Şampuan 100 ml - Ducray Elution 75 ml Devam Şampuanı Hediyeli
Marka: Ducray
Barkod: 3282779361286

Ducray Kelual DS Şampuan 100 ml - Ducray Elution 75 ml Devam Şampuanı Hediyeli

59,00 TL
47,20 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Ducray
Ürün Serisi : Şampuanlar
Boyut : 100 ml + 75 ml
Güncelleme Tarihi : 26.04.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Özellikle saç derisinde pul pul dökülme, tahriş ve saçlarında kuruluk problemi olan kişileri için geliştirilen Kelual DS şampuan saç derisini onarıcı ve saç tellerini yumuşatıcı etkide bulunur. Verdiği nem desteğiyle onarıma ve pürüzsüzlüğe katkıda bulunur. Elution şampuan ise hassas saç derisine nemlendirici etkide bulunarak yumuşamaya destek verir. Pürüzsüz ve sağlıklı saç gelişiminini destekleyici bakım sunar.

Ducray Kelual DS Şampuan 100 ml - Ducray Elution 75 ml Devam Şampuanı Hediyeli

Ducray Kelual DS Şampuan ve hediyesi olan Ducray Elution Devam Şampuanından oluşan bu set sorunlu saçlarınıza bakım yapmanız için özel olarak bir araya getirilmiştir. İkili paket hediyesi ile size avantajlı bir alışveriş imkanı sunar. Ürün seboreik dermotit adı verilen kaşıntı, aşırı yağlanma ve deri dökülmelerine sebebiyet veren bir çeşit deri hastalığına karşı tasarlanmıştır. Hediye üründe yine saç derinizde meydana gelen kaşıntı ve pullanma gibi problemlerinize karşı önlem almanıza imkan sağlar. Saçlarınızda oluşan pullanma, kepeklenme ve aşırı kaşıntı gibi olumsuz durumlara karşı saçlarınızı arındırmanıza ve yatıştırmanıza yardımcı olur. Tüm saç tiplerinde kullanıma uygun Ducray ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz. Ürünler saçlarınızın temizliğini sağlarken yatıştırmanıza ve sorunlardan arındırmanıza katkı sağlar.

Ürün saçlarınıza pullanma ve kaşıntılara karşı ihtiyacı olan bakımı yapmanızı sağlar. Saç derinizi yatıştırmanıza ve rahatlatmanıza yardımcı olur. Tüm saç tarzlarına uyumlu formülü sayesinde konforlu bir kullanım sunar.

Ducray Kelual DS Şampuan 100 ml - Ducray Elution 75 ml Devam Şampuanı Hediyeli Özellikleri

Ducray Kelual DS Şampuan seboreik dermatit denilen deri rahatsızlığına karşı mücadele etmenizi sağlar. Hediyesi olan Ducray Elution Devam Şampuanı da bu hastalığın etkileri olan kaşıntı ve pul pul dökülmeleri önlemenize yardımcı olur. Saçlarınızı daha sağlıklı ve problemsiz bir yapıya kavuşturmanıza katkı sağlar. İki üründe saç yapınızı arındırma ve yatıştırma amacı ile özel olarak formüle edilmiştir. Saçlarınızı tam olarak arındırmak ve yatıştırmak için ürünleri en az 6 hafta düzenli kullanmanız gereklidir. Saç derinizde meydana gelen pullanmaları hızlı bir şekilde gidermenize yardımcı olur. Saçlarınızın temizliğini sağlarken kaşıntı ve pullanma gibi sorunlarınıza etkili bir çözüm sunmanızı sağlar.

Uygulanan Bölge: Ürün saç derinizde kullanıma uygundur.

Saçlara Etkisi: Ürün saç derinizde meydana gelen dökülme ve kaşıntılara karşı geliştirilmiştir. Saçlarınızı temizlemenize ve yatıştırmanıza katkı sağlar.

Kullanım Şekli: Ürün saç derinize nazikçe masaj yapılarak uygulanır ve iyice köpürtülür 3 dakika kadar bekledikten sonra ılık su ile durulanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Ürün 6 hafta süreyle haftada iki kere kullanılabilir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.