x
Sepet
%35 indirim
Ducray Argeal Yağlı Saçlar İçin Şampuan 150 ml
Marka: Ducray
Barkod: 3282779027236

Ducray Argeal Yağlı Saçlar İçin Şampuan 150 ml

49,90 TL
32,44 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Ducray
Ürün Serisi : Şampuanlar
Boyut : 150 ml
Güncelleme Tarihi : 26.04.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Ürün saçlarınızın sebum oranını dengelemenize yardımcı olur. Aşırı yağ sonucu oluşan sağlıksız ve hacimsiz saçlarınızı onarmanıza ve arındırmanıza katkı sağlar.
Ducray Argeal Yağlı Saçlar İçin Şampuan 150 ml

Ducray Argeal Yağlı Saçlar İçin Şampuan yağlı saçları için arındırma amacı ile özel olarak tasarlanmıştır. Saç tellerinizde meydana gelen fazla yağ oluşumlarını emerek saçlarınızda biriken yağı engellemenize katkı sağlar. Yağ oranının ve yağ bezlerinin farklılık gösterdiği saç derisi yapıları nedeni ile saçlarınıza uyumlu bir şampuan kullanmanız oldukça önemlidir. Ürün yağ miktarı fazla olan saç yapıları için ideal bir kullanım sunar. Saçlarınızın daha sağlıklı ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Saçlarınızda aşırı yağ oluşumu sonucu meydana gelen cansız görünümden kurutulmanıza katkı sağlar. Ducray hacimsiz ve aşırı parlak bir görünümü olan saçlarınızın daha canlı ve doğal bir görünüm elde etmesine yardımcı olur. Saçlarınızın yağ oranını dengelemenize etki eder.

Ducray Argeal Yağlı Saçlar İçin Şampuan 150 ml Özellikleri

Ducray Argeal Yağlı Saçlar İçin Şampuan saçlarınızın yağ oluşumunu dengelemek için geliştirilen bayan ve erkek kullanıma uyumlu olan üründür. Saçlarınızı fazla yağdan arındırmanıza saçlarınızın sebum oranını dengelemenize yardımcı olur. Fazla yağ oluşumu önlenen saçlarınız cansızlık, hacimsizlik, dökülme gibi sorunlardan arındırılmış olur. Ürün saçlarınızı dış etkenlere karşı korumanıza olanak sağlar. Saçlarınıza derinlemesine bir temizlik ve bakım yapmanıza yardımcı olur. Saçlarınızın yağ fazlalığından kurtulmanıza ve daha sağlıklı bir saç yapısına kavuşmanıza destek olur. Saçlarınızda meydana gelen problemlere karşı önlem almanızı sağlar. Aşırı yağlanma sonucu oluşan fazla parlak ve sağlıksız görünümden kurtulmanıza yardımcı olur.

Uygulanan Bölge: Ürün saç deriniz için kullanıma uygundur.

Saçlara Etkisi: Saçlarınızda oluşan fazla yağlanmaya karşı önlem almanıza katkı sağlar. Saçlarınızın yağ oranını dengelemenize ve daha sağlıklı bir yapıya kavuşturmanıza yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Ürün nemli saçlarınıza uygulanır ve nazik masaj hareketleri ile saçlarınıza yayılır. Uygulamanın ardından 3 dakika bekledikten sonra 2. kez işlem tekrarlanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Ürün istediğiniz zaman kullanılabilir. Günlük kullanıma uygundur.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.