x
Sepet
%35 indirim
Ducray Anaphase Conditioner 200 ml - Güçlendirici Saç Kremi
Marka: Ducray
Barkod: 3282779325707

Ducray Anaphase Conditioner 200 ml - Güçlendirici Saç Kremi

59,00 TL
38,35 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Ducray
Ürün Serisi : Saç Kremleri
Boyut : 200 ml
Güncelleme Tarihi : 26.04.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Ürün saçlarınızı güçlendirmenize ve parlaklık kazandırmanıza yardımcı olmak için tüm saçlara uygun olarak formüle edilmiştir. Saçlarınıza besleyici ve onarıcı bir bakım yapmanızı sağlar. Saçlarınızın daha sağlıklı, parlak ve hacimli bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.
Ducray Anaphase Conditioner 200 ml - Güçlendirici Saç Kremi

Ducray Anaphase Conditioner Güçlendirici Saç Kremi tüm saç tiplerine uyumlu bir şekilde saçarlınızı yenileme amacıyla özel olarak geliştirilmiştir. Hassas ve sağlıklı görünümünü yitiren saçlarınıza yenileyici bir bakım yapmanızı sağlar. Çeşitli işlemler ve dış etkenler sonucu canlılığını kaybeden saçlarınızı onarmanıza ve güçlendirmenize yardımcı olur. İşlem gören saçlarınız cansız ve hacimsiz bir görünüm kazanır. Ürün sayesinde saçlarınız mat ve sağlıksız görünümünden kurtularak daha sağlıklı ve doğal bir görünüm elde eder. Formülünde yer alan vitaminler saçlarınızı beslemenize ve onarıcı bir bakım yapmanıza katkı sağlar. İhtiyacı olan besin ve vitaminleri kazanan saçlarınız canlanır ve doğal formunu tekrar elde eder.

Ducray Anaphase Conditioner 200 ml - Güçlendirici Saç Kremi Özellikleri

Ducray Anaphase Conditioner Güçlendirici Saç Kremi saçlarınızın gücünü ve sağlığını yenilemenize yardımcı olur. Ürün boya, fön gibi zarar veren ve saçlarınızı yıpratan işlemlere karşı saçlarınızı korumanıza katkı sağlar. Yıpranan saçlarınız görünümünüzü etkileyerek sizi rahatsız eder. Aşırı cansız ve hacimsiz saçlara sahip olmak rahatsız edicidir. Ducray güçlendirici saç kremi sayesinde bu rahatsız edici problemlerden kurtulur sağlıklı saç görünümüne kavuşursunuz. Özel olarak tasarlanan formülü sayesinde saçlarınızın ihtiyaç duyduğu besin ve vitamin desteğini sağlamanıza imkan sunar. Saçlarınızın güç ve parlaklık kazanmasın yardımcı olur. Günlük kullanım için uyumlu olan ürün saçlarınızı onarmanıza ve etkili bir bakım yapmanıza katkı sağlar.

Uygulanan Bölge: Ürün saç yüzeyinizde kullanıma uygundur.

Saçlara Etkisi: Saçlarınızın ihtiyaç duyduğu besin ve vitamin desteğini sağlayarak saçlarınızı onarmanıza yardımcı olur. Güçlenen saçlarınız parlaklık kazanır ve daha sağlıklı bir yapı elde eder.

Kullanım Şekli: Saçlarınızı şampuan ile yıkadıktan sonra ıslak saçlarınıza uygulayarak 1 dakika bekleyin ve parmaklarınız ile saçlarınız hafifçe tarayarak ürünün eşit şekilde dağılımını sağlayın. Son olarak durulayın.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Ürün günlük kullanıma uygundur. İstenilen sıklıkta uygulanabilir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.