x
Sepet
DS Laboratories Spectral.F7 - Etkinlik Artıcı Solüsyon 60 ml
Barkod:

DS Laboratories Spectral.F7 - Etkinlik Artıcı Solüsyon 60 ml

180,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : DS Laboratories
Ürün Serisi : Spectral
Ürün Özellikleri : Saç tellerini güçlendirerek saçları dış etkenlere karşı korur.
Güncelleme Tarihi : 04.11.2016 - Cuma
Boyut : 60 ml
Özet Bilgi : SPECTRAL.F7 60 ml Etkinlik Arttırıcı Topikal Solüsyon, son teknoloji ürünü formülü ile zayıf saçları güçlendirerek saç dökülmesini durdurur ve yeni saçların büyümesini destekler. Günde iki kez 10 sıkımlık dozlar halinde uygulanmalıdır. Kullanım öncesinde saçların yıkanması şartı yoktur. Sağlıklı sonuçlar elde edebilmek için ürünün düzenli olarak kullanılması gerekmektedir.
DS Laboratories Spectral F7 (60ml.) -Etkinlik Arttırıcı Topikal Solüsyon

Ds Laboratories tarafından geliştirilen SPECTRAL 60 ml Etkinlik Arttırıcı Topikal Solüsyon yıllar boyu süren araştırmaların sonucunda ortaya çıkmıştır ve bu araştırmalar hala devam etmektedir. Kendi laboratuvarlarında geliştirdikleri biyoteknoloji ve edindikleri bilgi birikimi sayesinde ürün içeriğinde bulunan protein molekülleri bu alana yeni bir boyut kazandırmıştır.

DS Laboratories Spectral F7 (60ml.)-Etkinlik Arttırıcı Topikal Solüsyon Özellikleri

Ds Laboratories tarafından geliştirilen peptit teknoloji sayesinde solüsyon en ince telli saçlara başlangıç safhasında bile bile etki edebilen tek yöntem olarak dikkat çekmektedir. Kullanımı çok kolay olan solüsyon, yağlı ve yapışkan bir his oluşturmaz. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Tahriş ve benzeri rahatsız edici durumlara yol açmamaktadır.

Saça Etkisi: Saç sağlığını koruyarak, saçların daha sağlıklı gözükmesini sağlar. Saça yumuşaklık verir. Zayıf saç tellerini güçlendirere saç dökülmesine karşı savaşır. Mevcut saçların korunmasını sağlarken yeni gelişen saçları besleyerek saç büyümesini destekler.

Kullanım Şekli: Saçların seyrek bulunduğu alanlara uygulanmaktadır. Sıvıyı saç derisine masaj yaparak her yere eşit dağılacak şekilde yaymak gerekmektedir. Kullanım sonrasında ürün saçta bekletilmeli, durulanmamalıdır. Ürün uygulanmadan önce saçınızı yıkamanız gerekmemektedir. Yıkama sonrası da kullanılmaya uygundur.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günde 2 kez saç dökülmesinin yoğun olduğu alanlara 10 sıkımlık doz olarak uygulanır. Ürünün sağlıklı bir sonuç vermesi için her gün düzenli olarak kullanılması gerekmektedir.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.