x
Sepet
%20 indirim
Dr Murad Rejuvenating Lift for Neck and Decollete 50 ml - Yüz, Boyun ve Dekolte Yenileyici ve Sıkılaştırıcı
Marka: Dr Murad
Barkod: 767332803975

Dr Murad Rejuvenating Lift for Neck and Decollete 50 ml - Yüz, Boyun ve Dekolte Yenileyici ve Sıkılaştırıcı

313,00 TL
250,40 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dr Murad
Ürün Serisi : Cilt Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Ciltte fazla yağ oluşumunu engeller ve ciltte kapalı gözeneneklerin açılmasına yardımcı olur.Ferah bir cilt tipi sunar.
Güncelleme Tarihi : 07.02.2017 - Salı
Boyut : 50 ml
Dr. Murad Rejuvenating Lift For Neck And Decollete 50ml
Yüz, boyun ve dekolte bölgesinde meydana gelecek olan sarkmalara karşı önleyici bakım gerçekleşir. Etkili ürün uygun bölgelere anti aging bakım uygular. Dr Murad markasının bu ürünü cildin gençleşmesini sağlar ve kırışıklıkları giderir. Sıkılaştırıcı bakım uygulayan ürün yaşlanma belirtilerini azaltır. Ürün düzenli olarak kullanıldığında yaşlılık belirtileri %42 oranında azalır. Cildin sıkılığı artar ve yenilenmesi sağlanır. Patentli ürün cilde hızla etki eder ve cildin tonunu eşitler. Boyun ve dekolte bölgesinde meydana gelen sarkmaları ve hormon kaynaklı yaşlanma belirtilerini azaltır, cilt dokusunu pürüzsüzleştirir. Cildin nemlendirilmesini sağlar ve kırışıklıkları giderici bakım sunar. Besleyici ve nemlendirici özelliği ile cildin bakımlı olmasına destek sağlar. Cildin sıkılaşmasını ve yapılanmasını sağlar.

Dr. Murad Rejuvenating Lift For Neck And Decollete 50ml Özellikleri

Yenileyici ve yapılandırıcı bakım ürünü ile cildin sıkılaşması ve gençleşmesi sağlanır. Düzenli kullanılan ürünle yaşlanma belirtileri azalır ve kısa sürede sarkmalara karşı etkileyici bakım sağlanmış olur. Ürün boyun ve dekolte bölgesinde meydana gelen sarkmaların giderilmesine yardımcı olur. Yaşlanma belirtilerini giderir ve cildin dokusunu pürüzsüzleştirir. Daha genç bir cilt görünümü sunan ürün ile cildin beslenmesi ve nemlenerek kuruması önlenmiş olur.  Sıkılaştırıcı bakım gerçekleştiren ürün derinden bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir. Anti aging bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir ve sarkmaları, ince çizgi ve kırışıklıkları giderici bakım uygular.
Vücuda Etkisi: Kırışıklıklara ve sarkmalara karşı etkili koruma sağlayan ürün cildin yenilenmesini ve yapılanmasını sağlar. Genç ve yenilenmiş bir cilt sunana ürün düzenli olarak kullanıldığında anti aging bakım gerçekleştirir. Cildi derinden nemlendirir ve besler. Kırışmalara ve sarkmalara karşı üst düzey bakım gerçekleştirir. Yüz, boyun ve dekolte bölgelerini sıkılaştırır ve yaşlanma etkilerini yok eder. Ürün gereken gençleştirici etkiyi en iyi şekilde gerçekleştirir.
Uygulanan Bölge: Ürün yüz, boyun ve dekolte bölgelerine masaj yaparak uygulanır. Sonrasında cilt tipine uygun nemlendirci ile cilt bakımı tamamlanır.
Kullanım Şekli: Günlük olarak kullanılan ürün temiz cilde çene, boyun ve dekolte bölgesi üzerine ince bir tabaka halinde masaj yaparak uygulanır.
Kullanım Miktarı ve Zamanı: İnce bir tabaka şeklinde ürün hergün düzenli olarak yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanır. Ürün 50 ml olarak sunulmaktadır.
Not: Harici kullanım için olan ürün gözle temasından kaçınınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.