sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4

%15

Kargo
Bedava
%15
474,00 TL
402,90 TL
Kargo
Bedava

%15

Kargo
Bedava
%15
504,00 TL
428,40 TL
Kargo
Bedava

%15

Kargo
Bedava
%15
977,50 TL
830,87 TL
Kargo
Bedava

%15

Kargo
Bedava
%15
924,00 TL
785,40 TL
Kargo
Bedava

%15

Kargo
Bedava
%15
1.266,00 TL
1.076,10 TL

%15

Kargo
Bedava
%15
991,00 TL
842,35 TL
Kargo
Bedava

%15

Kargo
Bedava
%15
1.235,00 TL
1.049,75 TL

%15

Kargo
Bedava
%15
945,00 TL
803,25 TL
Kargo
Bedava

%15

Kargo
Bedava
%15
865,00 TL
735,25 TL
Kargo
Bedava

%15

Kargo
Bedava
%15
918,00 TL
780,30 TL
Kargo
Bedava
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Dr Murad Environmental Shield

Dr Murad’ın kurucusu Dr. Howard Murad, dermatoloji alanında 19 patentin sahibi bir eczacıdır. Birçok başarıya imza atan Dr Murad, günümüzde en çok tercih edilen dermakomzetik markalarından biri haline gelmiştir. Sağlık ve güzelliği bütünsel anlamda değerlendiren marka, iyi bir ruh halinin iyi görünmekte önemli bir katkısı olduğunu savunur. İnsanlar kendi potansiyellerini keşfettikçe hayatını daha anlamlı yaşamaya başlar ve sağlık açısından odak noktasını değiştirebilir. Bu durum fiziksel bir yansıma bulacaktır.

Dr. Murad Environmental Shield serisi, çevreden kaynaklanan zararlı etkenlere karşı bariyer güçlendirici bir etkiye sahiptir. Lekeli ciltlerin daha pürüzsüz bir yapı kazanmasına katkısı vardır. Serideki gece, gündüz kremleri ve temizleyicilerde C vitamini desteği vardır.

Dr Murad Advanced Active Radiance Serum - Leke Karşıtı Aydınlatıcı Serum: Özel bir formüle sahip Dr Murad Advanced Active Radiance Serum, lekelere yönelik geliştirilmiştir. C vitamini ve Hint inciri özleri barındırır. Ayrıca Hexapeptit-2 ile etkisi artırılmıştır. Güneş gibi etkenlere bağlı oluşan lekeleri yokederek cildi dengelemeye yardım eder. Yaşlılık sürecinin yavaşlanmasında katkısı vardır. Daha genç ve aydınlık görüntüsü olan bir cilt için kapsamlı bir destek sunar. Kullanıldığı andan itibaren ilk haftadan sonra etkisini belirgin şekilde hissetmek mümkündür.
Dr Murad Leke Karşıtı Aydınlatıcı Serum ürünü, AHA- “Alfa Hidroksi Asit” barındırmaktadır. Güneş lekelerinde güçlü bir etkisi olan bu içerik, hem nemli hem de pürüzsüz bir cilt yapısında etkilidir.

Dr. Murad City Skin Age Defense Broad Spectrum Spf 50: Yaşlanma olağan bir süreçtir, ancak yaşlanma hızını yavaşlatmak için doğru ürünlere ihtiyacınız olabilir.Dr. Murad City Skin Age Defense Broad Spectrum Spf 50 aynı anda çok yönlü etkiye sahip güçlü bir formüldür. Cildin ihtiyacı olan mineralleri sunarak olumsuz etkileri ekarte eder. Özellikle güneşten kaynaklanan leke, kuruluk, ince çizgi gibi durumların önüne geçmede faydalıdır. Ayrıca elektronik cihazların yaydığı ışığa karşı cildin muhafaza edilmesinde etkilidir. Yenilikçi bir ürün olarak serideki yerini alan Age Defense Broad Spectrum, şehir hayatına maruz kalan cildinize iyi gelecektir. Bütün gün boyunca etkisini göstererek sağlıklı cildin korunmasına katkı sağlar. Yapısı şeffaftır ve doğal bir ışıltı oluşmasını sağlar.

City Skin Overnight Detox Moisturizer: Dr Murad Detoks Etkili Gece Nemlendiricisi, bozotu içeriği ile detoks etkisini sağlar. Doğal cilt bariyerini güçlendiren ürün, cildin her zamankinden daha canlı bir hal almasında etkilidir. Gün içerisinde maruz kalınan hava kirliliği gibi etkenlerin zararlarını azaltır. Daha pürüzsüz bir cilt yapısı için ton farklılıklarını gidermeye yararlı bir üründür. Bunu C vitamini ile sağlar.

Dr. Murad Essential C Night Moisture: C Vitamini yönünden güçlendirilmiş Dr Murad Lekeleri Giderici Gece Nemlendiricisi, bitkisel yönden de epey zengindir. Shea yağı barındırır ve cildin yenilenme hızını artırmada etkilidir. Ton farklılıklarının ortadan kalkmasına yardım eder. Üzüm çekirdeği özü ve yosun barındıran formülü, cildin yaşlanmaya karşı direncinin artmasınakatkı sağlar.

Environmental Shield Serisi Nasıl Kullanılır?

Dr. Murad Environmental Shield Serisi’nde yer alan ürünler, kullanım talimatlarına bakılarak uygulanmalıdır.
Serum ürünleri, temizlenen cilde uygulanır ve sonra nemlendirici ile tamamlanır.
Nemlendirici türleri de temiz cilde yedirilerek uygulanmalıdır. Öncesinde tonikle temizlik yapılırsa daha yoğun etki gösterir.
SPF etkili ürün, güneşe çıkmadan bir süre önce sürülmelidir. Koruyucu maddeler ancak 25 dakika gibi bir sürede tam etkisini gösterecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.