x
Sepet
Marka Listesi
Yeni Ürünler
Sırala:
Sırala:

Diyabetik Çorap

Diyabetik çoraplar şeker hastalarına yönelik olarak geliştirilmiştir. Ayaklarda oluşabilecek olan yaraların enfeksiyonunu antibakteriyel özelliği ile engeller. Vücudun rahatlamasına yardımcı olur. Diyabetik çoraplar ayak bileği üzerine kadar manyetik alan oluşturur, kan dolaşımının da hızlanmasına destek olur. Mikrop içermeyen özellikteki diyabetik çoraplar lastiksizdir ve ayakları sıkmadan bakım sağlar. Kolay giyimli ürün Şeker hastalarının tercih ettiği ürünler uzun süreli bakıma da imkan tanır. Diyabetik çoraplarla normal olanları arasında fiyat farkı çok fazla olmaz. Ürünler mikrop barındırmaz ve sağlıklı bakıma imkan tanır.

Diyabetik Çorap Hakkında:

Diyabeti hastaları için geliştirilmiş olan ürünler ile yaraların enfeksiyon kapması engellenir. Ürünler kan dolaşımını arttırır. Ayakları sıkmaz ve mikrop içermeyen özellikleri ile uzun süreli kullanım imkanı tanırlar. Ayak bileklerini sıkmaz ve antibakteriyel özellikleri sayesinde sağlıklı bakıma imkan tanırlar.

Diyabetik Çorap Ürünleri:

Gümüş Çorap %13 Saf Gümüş Normal Koruma Soket Çorap: Bonny Silver diyabet hastaları için üretilmiştir. Malzemesi ile ayakları sıkmaz ve kan dolaşımının engellenmesine izin vermez. Doğal iplik karışımları ile üretilmiştir.
Gümüş Çorap %22 Saf Gümüş Tam Koruma Soket Çorap: Bonny Silver diyabet hastaları için özel üretilmiş olan ürün lastiği ile ayakları sıkmaz ve kan dolaşımını engellemez.
Gümüş Çorap Babet Gümüş Çorap (Silikon Destekli Topuk): Antimikrobiyal özellikli ürün sayesinde ayak kokusuna neden olan bakterilerin oluşmasını engellenir. Ayağınız kokmaz ve ayağınızda oluşacak mantar ve egzama rahatsızlıklarının önüne geçer.

Gümüş İplikli Hamile Çamaşırı: Hamilelik döneminde ihtiyaç duyulan antibakteriyel ve antimiktobiyal korumaya destek olur. Mantar ve bakteri oluşumunu engelleyen ürün kaşıntı ve koku oluşumunu engeller, dikişsizdir ve rahat kullanım sunar.
Külotlu Bayan Gümüş Çorap: Mantar ve bakteri oluşumuna karşı %99,9 oranında antimikrobiyal koruma sağlar. Koku ve kaşıntıyı engeller, ince, parlak, burnu dayanıklı ten rengi külotlu çorap yorgunları engeller.
Diz Altı Gümüş Çorap: İnce, parlak, burnu dayanıklı ten rengi dizaltı çorabı antimikrobiyal gümüş

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.