sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4

%10

%10
42,00 TL
37,80 TL
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Diş Beyazlatıcılar

Ağız hijyeni diş estetiği ile yakından ilgilidir. Dişlerin düzensiz olarak fırçalanması ile dişlerde leke sorunları ortaya çıkabilir. Genellikle iki tip leke çeşiti vardır. İçsel ve dışsal lekeler. İçsel olarak tanımlanan lekeler diş içerisinde yer alır. Belli bazı ilaçların kullanımları ile yakından ilgilidir. Zaman içersinde oluşan bu lekeler yaşlılarda daha sık görülmektedir. Bununla birlikte dışsal olarak meydana gelen lekeler vardır. Sigara kullanımı, kahve ve çay içmek yüzeysel lekelere neden olmaktadır. Pirofosfat dişlerde diş taşı oluşumunu önlemeye yardım eder. Dişin taşını profesyonelce temizleyen hekimlerin işini kolaylaştırmaktadır. Diş beyazlığını korumak iççin ağız hijyeni düzenli olarak yapılmalıdır. Diş taşının ilk nedeni bakteri plak birikimidir. Ayrıca fırçalama sırasında temizlenmesi de diş beyazlığının korunmasını sağlar.

Dişlerde leke oluşmaması adına beslenme alışkanlıklarına ve diş bakımına dikkat edilmesi önemlidir. Ancak çeşitli nedenlere bağlı olarak oluşan lekelerin giderilmesi ve yeniden oluşmasını engellemek için önlem alınması önemlidir. Diş lekeleri için kesin çözüm diş hekimleri tarafından uygulanan diş beyazlatma yöntemidir. Dişlerde oluşan lekeye bağlı olarak uygulanan yöntem lekelerin giderilmesinde etkili olmaktadır. Diş yüzeyinde oluşan lekelerin giderilmesi için diş fırçalama yeterli değildir. Düzenli olarak diş fırçalamak sadece leke oluşumunun önüne geçer. Ancak oluşan lekelerin giderilmesi adına farklı yöntemler uygulanarak gerçekleştirilen bleaching yöntemi en etkili çözümdür. Dişin iç ve dış yüzeyindeki lekeleri beyazlatma yöntemi ile giderilemeyecek kadar kötü durumda ise dişe orjinal rengini yeniden kazandırmak adına çeşitli yöntemler uygulanır. Diş hekimlerinin ofislerinde uyguladığı yöntemler dişin leke çeşidine göre değişiklik gösterir. Dişlerdeki lekeler kişilerin fiziksel ve psikolojik açıdan etkilenebileceği olumsuzluklar arasında yer alır. Kişilerin dişlerinin iç ve dış yüzeyindeki lekelenmelerin oranı dişin yapısı ve diş minesi ile ilgilidir.

Dişleri leke tutma özelliğine sahip olan ve aşırı sigara tüketen kişiler diş bakım ürünlerini doğru şekilde seçmelidir. Diş yüzeyinde aşınma yapmayan ürünleri tercih etmelidirler. Diş beyazlatma ürünleri Ev Tipi Beyazlatma Özel Plakları, Hazır Kaşıklı Beyazlatma Plakları, Ofis Tpi Beyazlatma, Potasyum Nitrat Jeli, Özel Beyazlatma Ürünleri, Diş Macunları, Yardımcı Ürünler şeklinde sıralanabilir. Siz de dişlerinizdeki lekelerden kurtulmak için doğru ürünler tercih ederek dişlerinizi beyazlatabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek uygun olan ürünü sipariş edebilirsiniz.

Devamını Göster

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.