x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
Diora Keratherapy
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Diora Keratherapy

Saçlar şüphesiz ki dış güzelliğin yapı taşıdır. En çok dikkat çeken bölge olan yüzümüze yakın olması sebebiyle sağlıkla ışıldaması önem taşır. Saç bakımının en temel özelliği ise saç tipine uygun olan ve içeriği son derece zengin ürünlerin kullanılmasıdır. İşte tam burada bu sektörde devrim yaratan Diora Keratherapy markası adından söz ettiriyor.

Diora Keratherapy markası, saç derisinin ve saçların onarılmasını sağlamak, problemleri minimize etmek, hacimli, gür ve sağlıkla uzayan saçlara kavuşmak amacıyla saçın ana maddesi olan keratin içeren ürünler tasarlayan ve David Mulhollen tarafından 2010 yılında kurulan profesyonel bir saç bakım markasıdır.

Keratin içeren ürünleri ile saçın sağlıklı yapısını geri kazandırmayı amaçlayan marka ayrıca keratin bakımı sonrasında kullanılması için de ürünler tasarlamıştır. Keratin bakımı, çok işlem görmüş ve bu nedenle incelmiş, sertleşmiş, dolaşan saçlara uygulanan profesyonel bir bakımdır. Keratin bakımı uygulanan saç ışığı kırmadan yansıtır ve doğal parlaklık denilen görüntüye ulaşılır. Keratin bakımı sonrası kullanılan Diora Keratherapy markasına ait ürün ise, bu bakımın etkisinin daha uzun süreyle devam etmesine yardımcı olmaktadır. Doğal parlaklığın korunmasını sağlar.

Diora Keratherapy, doğadan ilham alan ve içeriği vitaminler, argan yağı, doğal meyve asitleri, buğday tohumu, aleo vera yaprağı suyu gibi saçı besleme açısından oldukça zengin ürünler üretmektedir. Saçları dipten uca onararak ve yeniden yapılandırarak saçların daha kolay şekil almasını sağlar. Aynı zamanda saça mükemmel bir yumuşaklık sunmanın yanı sıra saçı ağırlaştırmadan hacim kazandırır.

Saçlarınızda yaşadığınız problemlerde çözümün saçı kestirmek olmadığının altını çizen Diora Keratherapy markası, saçı besleyerek sağlığının yeniden kazandırılmasını amaçlar. Saçların uzama sürecinde önemli bir rol oynar ve saça uygulanacak işlemlerden oluşacak hasarı en aza indirger. Saçı çevresel faktörlerden ve güneşin zararlı ışınlarından da profesyonelce korur.

Saçların kaybettiği nemi saça geri kazandırırken saçları yağlandırmaz ve kabarmasına, elektriklenmesine engel olur. Tüm saç tiplerinde kullanılabilmesi sebebiyle tercih nedenidir. Boyalı saçlarda ise rengin uzun süreli muhafaza edilmesi ve daha canlı görünmesini destekler.

Hayvanlar üzerinde test yapmayan Diora Keratherapy markası sağladığı mucizevi etkilerin yanı sıra hayvansever özelliği ile dikkat çekiyor. Sitemiz üzerinden tüm Diora Keratherapy ürünlerine ulaşabilir, içeriğine göz atarak size uygun olan ürünü güvenle sipariş edebilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.