x
Sepet
Dickinson′s Witch Hazel Pore Perfecting Toner Gözenek Temizleyici Tonik 59 ml
Barkod: 010331000075

Dickinson′s Witch Hazel Pore Perfecting Toner Gözenek Temizleyici Tonik 59 ml

16,90 TL(KDV DAHİL)
- ,
3/ 5
Geniş gözeneklere karşı oldukça etkili bir ürün. Denemenizi öneririm.
- ,
5/ 5
- ,
5/ 5
Gözeneklerim temizlendi resmen ferahladım. Benzerlerine göre oldukça etkili.
- ,
4/ 5
siyah nokta ve lekeler için de etkili olması başka bir ürün kullanımını gerektirmiyor.O yüzden fiyatı çok iyi.
iyi - ,
4/ 5
cildimi felaket derecede rahatlatıyo çok memnun kaldım yi ibir temizleyici ve onarıcı
- ,
5/ 5
Bütün gün fondötenle dolaşmaktan cildim nefes alamıyordu. Sayesinde arınıp bir nefes almaya başladı. Nasıl mutluyum anlatamam..
Cilt temizliği - ,
5/ 5
Daha arınmış hissediyorum. Kaliteli ürün.
Cilt dostu - ,
5/ 5
Cildim için güzel bir temizleyici. Gözeneklerim hava aldı.
Güzel - ,
4/ 5
Kuzenimde gördüm. Hem erkek hem kadın kullanabiliyor. Ben de denedim. Anında bi fresh his veriyor zaten. Sabah da çok güzel uyandım :)
94.44444444444
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dickinson's
Ürün Serisi : Cilt Temizleyicileri
Ürün Özellikleri : Cildinizi kirden arındırarak sıkılaşmasını sağlar.
Güncelleme Tarihi : 01.03.2017 - Çarşamba
Boyut : 59 ml
Özet Bilgi : Gözeneklerin açılıp temizlenmesine ve cildin derinlemesine temizlenmesine yardımcı bakım toniğidir. Cildi siyah nokta ve lekelerden arındırmak adına gözenekleri açar, temizler ve küçültülmesine yardımcı olur. Cildi fazla yağlar dahilinde her türlü kir, atık ve siyah noktadan arındırır. Işıltılı bir cilt görünümü kazandırır. Sabah ve akşamları günlük olarak uygun bir pamuk yardımıyla yüz, boyun ve göğüs bölgelerine yahut lekeleri bölgelere doğrudan uygulanıp ardından durulama istemez.

Dickinson's Witch Hazel Pore Perfecting Toner Gözenek Temizleyici Tonik

Cildimiz çeşitli nedenlerle yağlanır ve gözeneklerimiz tıkanır. Çeşitli dış etkenler, hava şartları, hava kirliliği, kozmetik ürünlerinin kalıntıları, toz, duman gibi etkenler cildimizde bulunan gözeneklerin tıkanmasına ve buralarda sivilce, siyah nokta gibi olumsuz sorunların oluşmasına sebep olur. Yine aynı şekilde ciltte yağlanma bu tarz dış etkenler sebebiyle, bazı yiyeceklerin etkileriyle veya tamamen cilt tipiyle alakalı olarak deri altında üretilen sebumun artması ve kalitesinin bozulması nedeniyle oluşur. Tüm bu durumlar cildin sağlığını etkileyen ve dış görünüşü de sarsan durumlardır.

Bu tarz durumlardan kurtulmak ve engellemek için cildin dengesini sağlayacak, cildi kurutmadan temizleyecek ve tahriş etmeyecek bitkisel içerikli bir ürüne ihtiyaç duyulur. Dickinson's Witch Hazel PorePerfecting Toner Gözenek Temizleyici Tonik yağlanma ve gözeneklerinde tıkanma sorunu yaşayan cilt tipleri için ideal bir temizleyici toniktir.

Dickinson's Witch Hazel Pore Perfecting Toner Gözenek Temizleyici Tonik Özellikleri

  • Dickinson'sWitch Hazel PorePerfecting Toner Gözenek Temizleyici Tonik, içeriğinde bulunan ve dermo kozmetik ürünlerinde sıkça kullanılan bir bitki türünün faydaları ile bilinen bir toniktir.
  • Cadı fındığı özü ile cildinizin gözeneklerini başarılı bir biçimde temizler, tüm kir ve makyaj kalıntılarından cildi arındırır ve bu sayede akne ve siyah nokta oluşumunu engeller.
  • Yine cadı fındığı öz ile cildi sıkılaştırır ve yaşlanma karşıtı özellik gösterir.
  • Cildinizi tahriş etmez, cildin yağ seviyesini mükemmel bir şekilde ve doğal bir yolla dengeler.
  • Tamamen doğaldır. Alerji ve hassasiyete neden olmaz.

Dickinson's Witch Hazel Pore Perfecting Toner Gözenek Temizleyici Tonik Kullanımı

  • Günlük kullanıma uygundur.
  • Ürünü bir pamuk üzerine yeterli miktarda alarak nazik hareketlerle cildinize uygulayın.
  • Durulama gerektirmez.KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.