x
Sepet
Diadermine Lift+ Nutritive Gece Bakım Kremi
Marka: Diadermine
Barkod:

Diadermine Lift+ Nutritive Gece Bakım Kremi

47,90 TL(KDV DAHİL)
- ,
3/ 5
adeta cildimi geceleri onarıyor. sabah kalktığımda daha canlı ve enerjik bir yüzle uyanıyorum. sarkma belirtileri de çoğunlukla kayboldu. öneririm. etkisini siz de birkaç kullanımdan sonra göreceksiniz mutlaka.
Gece bakımı - ,
5/ 5
Yoğun makyaj sonrası cildi rahatlatıyor. Cildime ince bir koruyucu katman gibi. Kaliteli ve etkili. Tavsiye ederim. Güzel ürün.
- ,
5/ 5
Uzun süredir kullanıyorum ve çok memnunum. Kardeşimin tavsiyesiyle başlamıştım. Cildim eskisinden çok daha sıkı ve sağlıklı. Her bakımdan çok daha iyi artık.
- ,
3/ 5
Gece bakımı için çok ideal bir ürün.Hem cildi nemlendiriyor hem bakımını yapıyor hemde onarımını sağlıyor.Etkisini hemen farkediyorsunuz zaten.Daha sağlıklı gözüken bir cilt ile uyanıyorsunuz.Cildimde bir sıkılaşma söz konusu.
44
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Diadermine
Ürün Serisi : Anti Aging Ürünler
Ürün Özellikleri : Gece boyunca cilt bakımını yapan ürün, sarkma ve kırışıklıkların önüne geçer.
Güncelleme Tarihi : 11.07.2016 - Pazartesi
Boyut : 50 ml
Özet Bilgi : Kırışıklık karşıtı bakım sağlayan ürün gece boyunca cildin ihtiyacı olan nem ve beslemeyi sağlar. Yenileyici bakım cildin doğal sıkılığını ve yumuşaklığını sağlar. Derinlemesine besleyici özellikli ürün cildin her iki yüzeyine de etki eder ve hem içerden hem de dışardan etkli sıkılık sağlar. Yapılandırıcı, sıkılaştırıcı ve pürüzsüzleştirici bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir ve kolajen sentezini tekrar canlandırır. Yeterli miktarda ürünü her gece temiz cilt üzerine yüz ve boyun bölgesine uygulamak gerekir.
DİADERMİNE LİFT+ NUTRİTİVE GECE BAKIM KREMİ
 
Cildin gerekli olan yenilenmesi gece süresi boyunca oluşur. Cilt bu süreç içerisin de gerekli olan beslenmelere ihtiyaç duymaktadır. Diadermine Lift + Nutritive Gece Bakım kremi cildinizin beslenmesi gereken özleri içermektedir ve gece boyunca cildinizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Cildinizi gece boyunca besleyerek derinlemesine bir bakım imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda cildinizin yaşlanmasını engellemek için de kullanabileceğiniz bu ürün vücudunuz da bulunan kolajen yoğunluğunu artırarak daha sıkı bir cilt imkanı sunmaktadır. Cilltteki en büyük sarkmaların sebebi kolajen miktarının azalması olarak tespit edilmiştir.
Diadermine Lift+ Nutritive Gece Bakım kremi gece boyunca cildinizin bakımını üstlenirken aynı zamanda ciltteki kolajen konsantrasyonun da artmasını sağlamaktadır.

Cildinizin bakımına önem veriyorsanız ve cildinizde var olan sarkmaların önüne geçemiyorsanız bu ürün siz değerli müşterilerimiz için uygun bir seçim olacaktır. Hem gece boyunca cildinizin var olan bakımını yapmanızı sağlayabilir hem de sarkmalarınızı toparlayarak daha sıkı ve genç bir cilt görünümüne kavuşabilirsiniz.

DİADERMİNE LİFT+ NUTRİTİVE GECE BAKIM KREMİ ÖZELLİKLERİ

Vücuda Etkisi: Cildinizin gece bakımı son derece önemlidir. Cildiniz bu süreçte dokularını yeniler ve beslenmeye ihyiaç duyar. Diadermine Lift+ Nutritive Gece Bakım kremi cildinizin var olan beslenmesini karşılayarak derinlemesine bir bakım sağlar. Aynı zaman da cilt kolajen konstarsyonunu da dengeleyerek cildin daha sıkı bir görünüme girmesini sağlamaktadır.
Uygulanan Bölge: Diadermine Lift+ Nutritive Gece Bakım kremini cildinizin sorunlu cilt yüzeylerine uygulayabilirsiniz.
Kullanım Şekli ve Zamanı: Diadermine Lift+ Nutritive Gece Bakım Kremi gece yatmadan önce temizlediğiniz cildinize aşağıdan yukarıya doğru masaj yaparak uygulayınız. En iyi sonuç için düzenli olarak kullanınız.

 
 
 
 

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.