x
Sepet
Diadermine Lift Güneş Koruyucu Nemlendirici Krem 50 ml
Marka: Diadermine
Barkod:

Diadermine Lift Güneş Koruyucu Nemlendirici Krem 50 ml

47,90 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Diadermine
Ürün Serisi : Temizleyici Ürünler
Ürün Özellikleri : Güneşin neden olduğu kuruluğa karşı bariyer oluşturur.
Güncelleme Tarihi : 02.07.2016 - Cumartesi
Boyut : 50 ml
Özet Bilgi : Kuru ve hassas olan cilt tipleri için geliştirilmiş olan ürün nem oranını dengelemeye yardımcı olur ve cildi dış etkenlere karşı korur ve yumuşak bir görünüm sağlar. Hafif yapısı ile cilt tarafından kolaylıkla emilen ürün cildin nemlenmesine yardımcı olur. Cildi nemlendiren ürün cilt bariyerini de korumaya yardımcı olur. Pürüzsüz bir görünüm sağlayan ürün güneş ışınlarına karşı üst düzey koruma sağlar. Cilt tarafından hızla emilen ürün her sabah yeterli miktarda cilde yüz ve boyun bölgesine parmak uçları ile uygulanır.
DİADERMİNE LİFT GÜNEŞ KORUYUCU NEMLENDİRİCİ KREM
 
Güneş ışınları insan sağlığı açısından özellikle kemiklerin gelişmesi için büyük bir öneme sahiptir. Tabi ki cildinizin maruz kaldığı güneş ışınlarının makul bir oranda olduğu sürece. Güneş ışığına fazla maruz kalan veya cildi hassas olan kişiler de güneş ışığının olumsuz etkileri de oldukça fazladır. Güneş ışınlarının yol açtığı en büyük problemlerden biri ciltteki elastin adı verilen lifleri kurutarak cildin esnekliğinin kaybolmasına ve cildin sarkmasına neden olmasıdır. Yine güneş ışınları ciltte bazı yerlerin koyu bazı yerlerin açık olmasına da neden olmaktadır. Saymakla bitmeyecek problemlere neden olan güneş ışınlarından korumak son derece önemlidir. Diadermine Lift Güneş Koruyu Nemlendirici Krem tüm bu güneş ışınlarından sizleri korumaktadır.
 
Bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra cildiniz, maruz kaldığı ultraviyole ışınlarına karşı dayanıklı bir hale gelir. Güneş ışınlarının cilt hücrelerini kuruttuğundan Diadermine Lift Güneş Koruyucu Nemlendirici krem cildinizde gerekli olan nemlenmeyi de sağlamaktadır. Özel formülüyle UVA/UVB ışınlarını süzerek sizi ciddi tehlikelerden de uzaklaştırır. Bütün bunların yanında vücudunuzdaki sarkmaları ve kırışıkları da giderici etkisi bulunmaktadır.

DİADERMİNE LİFT GÜNEŞ KORUYUCU NEMLENDİRİCİ KREM ÖZELLİKLERİ

Vücuda Etkisi: Cildinizin güneşe ihtiyaç duyduğundan fazla maruz kaldığı süre içerisinde vücudunuzu tam manasında sarar ve korur. Cildinizin nem oranını ayarlar ve ultraviyole ışınlarının zararlarından korur. Aynı zaman da özel formülü ile cildinizde ki kırışıklar ve sarkmaların da önüne geçer.
Uygulanan Bölge: Diadermine Lift Güneş Koruyucu Nemlendirici kremi yüz bölgenize uygulayabilirsiniz.
Kullanım Şekli ve Zamanı: Diadermine Lift Güneş Koruyucu Nemlendirici Kremi' ni güneşe çıkmadan 20 dakika önce yüzünüze uygulayın.

 

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.