x
sadsad x
asdasd
Sepet
Diadermine Lift+ Dr.Caspari Gece Kremi
Marka: Diadermine
Barkod:

Diadermine Lift+ Dr.Caspari Gece Kremi

53,50 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Diadermine
Ürün Serisi : Anti Aging Ürünler
Ürün Özellikleri : 35 yaş üstü için uygun olan ürün, cildi sıkılaştırarak gece bakımını yapar.
Güncelleme Tarihi : 11.07.2016 - Pazartesi
Boyut : 50 ml
Özet Bilgi : Gece kullanımı için geliştirilmiş olan kırışıklık karşıtı bakım ürünü cildi derinden besler ve güneşin zararlı ışınlarına karşı etkili koruma gerçekleştirir. Düzenli kullanımla cildin kendini yenilemesi mümkündür. Cilt gün boyunca maruz kaldığı dış etkilere karşı koruma sağlar. Cilt gece boyunca yenilenerek bakımına devam eder. Cildi nemlendiren ürünle kırışıklık ve sarkma sorunu ortadan kalkar. Cilt için uyumlu olan ürün her gece temiz ve kuru cilde nazikçe uygulanır.
DİADERMİNE LİFT+ DR.CASPARİ GECE KREMİ
 
Zamana karşı duramayan insanoğlunun en büyük sorunlarından bir tanesi de yaşlanmadır. Dr.Caspari yıllardır bu sorun üzerinde çalışmış ve yaşlanma karşıtı formülün peşinden koşmuştur. Profoseyonel cilt bakımı ve yaşlanma karşıtı olan Dr.Caspari Diadermine Lift+Dr.Caspari Gece ve Gündüz kremlerini geliştirmiştir. Cildin yapısında bulunan anti oksidanlar ile uyumlu bu ürün, içeriğinde ki hyaluronik asit ve amino m-cell bileşenleri ile cildinizin var olan kırışıklarını gidererek daha pürüzsüz bir cilt imkanı sunar. Cildinizin daha sıkı bir hale gelmesi daha güzel bir görüntünüzün oluşmasını sağlar. Daha güzel görünmek her zaman öz güveninizinde yüksek olmasını sağlamaktadır. 35 yaş üstü kullanıcılarımıza uygun olan Diadermine Lift+ Dr.Caspari Gece Kremi gece boyunca cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi sağlar. Aynı zamanda cilt dokularını yeniler ve var olan kırışıklarınızı en aza indirger.

Deri hücreleri en çok kendini gece yenilemeye ve beslemeye çalışır. Gündüz maruz kaldığı UV ışınlarından da kurtulmaya çalışan cilt hücreleri, Diadermine Lift+Dr.Caspari Gece kremi yardımıyla tüm gece boyunca bu sorunların üstesinden gelir.

DİADERMİNE LİFT+ DR.CASPARİ GECE KREMİ ÖZELLİKLERİ

Vücuda Etkisi: Ciltte bulunan maddeler ile uyum içerisinde olan aynı zaman da içerdiği anti oksidanlar ile cildinizin kırışıklarını kapatarak daha pürüzsüz hale gelmesini sağlar. Gece boyunca cildinizin beslenmesine yardımcı olarak güzelliğinizin pekişmesini sağlar. 
Uygulanan Bölge: Diadermine Lift+Dr. Caspari Gece kremini sorunlu bölgelerinize uygulayabilirsiniz. Uygulayacağınız bölgeyi daha önce temizleyiniz.
Kullanım Şekli ve Zamanı: Diadermine Lift+ Dr. Caspari Gece Kremini temizlediğiniz cildinize nazikçe masaj yaparak uygulayın. Daha iyi bir sonuç için lütfen düzenli kullanınız. 

 

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.