x
Sepet
Dermoskin Acnegun Onarıcı Gündüz Kremi 35ml
Marka: Dermoskin
Barkod: 8697796000035

Dermoskin Acnegun Onarıcı Gündüz Kremi 35ml

39,50 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermoskin
Ürün Serisi : Sivilce Problemleri
Boyut : 35 ml
Güncelleme Tarihi : 26.04.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Ürün yağlı yapıya ve akne oluşumuna sahip cildinizi ferahlatmanıza ve arındırmanıza yardımcı olur. Sivilce izlerini gidermenize ve daha sağlıklı bir cilde kavuşmanıza katkı sağlar.
Dermoskin Acnegun Onarıcı Gündüz Kremi 35ml

Dermoskin Acnegun Onarıcı Gündüz Kremi sivilce oluşumu bulunan veya sivilceye eğilimli yağlı cilt yapıları için tasarlanan gündüz kremidir. Cildinizi temiz tutmanıza ve korumanıza yardımcı olur. Ürün aknelere neden olan bakterileri engelleyerek akne oluşumlarını önlemenize yardımcı olur. Cildinizi gün içerisinde nemli tutmanıza katkı sağlar. Ürün cildinizin yağ oranını dengelemenize destek olur. Cildinizi dış etkenlerden korumanıza imkân sunar. Ürün anti bakteriyel formülü sayesinde cildinizi sivilce oluşumlarına karşı korumanıza ve temiz tutmanıza yardımcı olur. Zengin içeriği cildinizin kendini koruması için ihtiyaç duyduğu yapıyı sağlamanıza imkân verir. Cildinizin su oranını korumanıza ve aşırı kuruluklara engel olmanıza katkı sağlar. Hassas cildinizi yatıştırmanıza ve rahatlatmanıza yardımcı olur. Ürün yağlı olmayan yapısı sayesinde kolay ve konforlu bir kullanım imkânı sunar.

Dermoskin Acnegun Onarıcı Gündüz Kremi 35ml Özellikleri

Dermoskin Acnegun Onarıcı Gündüz Kremi cildinizde sivilce oluşumuna neden olabilecek bakterilerin çoğalmasını önlemenize yardımcı olur. Cildinizi gün boyu nemlendirmenize ve kuru bir hissi engellemenize katkı sağlar. Ürün formülünde yer alan yulaf ekstresi içerdiği amino asitler sayesinde cildinizi onarmanıza, beslemenize ve güçlendirmenize destek olur. Formülünde yer alan bir başka madde hamamelis virginiana ise cildinizde yer alan açılmış gözenekleri sıkılaştırmanıza yardımcı olur. Anti bakteriyel yapıya sahip olan ürün cildinizi korumanıza ve temiz bir bakım sağlamanıza katkı sağlar. Dermoskin formülünde yer alan yağ asitleri ve aloe vera cildinizde bir koruma etkisi yaratarak güçlendirmenize yardımcı olur. Allantoin maddesi ise hassas bir yapı kazanmış cildinizi yatıştırmanıza ve rahatsız edici hislerden kurtarmanıza olanak sağlar. Ürün yağlı olmayan nemlendirici yapısı ile cildiniz beslemenize yardımcı olur.

Uygulanan Bölge: Ürün göz çevreniz hariç akneli cildinize uygulanabilir.

Vücuda Etkisi: Sivilce sorunu yaşadığınız cildinizi arındırmanıza yardımcı olur. Cildinizi nemlendirmenize katkı sağlar.

Kullanım Şekli: Ürün temiz cildinize göz çevreniz hariç olacak şekilde cildiniz tarafından emilene kadar masaj eşliğinde uygulanmalıdır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Ürün günde iki kez yeterli miktarda kullanılabilir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.