sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
Görünüm: 3 4

%35

%35
65,00 TL
42,25 TL

%15

%15
54,50 TL
46,33 TL

%15

%15
39,50 TL
33,57 TL

%15

%15
99,50 TL
84,58 TL

%15

%15
59,50 TL
50,57 TL

%15

%15
75,50 TL
64,18 TL

%15

%15
195,00 TL
165,75 TL
Kargo
Bedava

%30

%30
59,50 TL
41,65 TL
Toplam 52 ürün görüntüleniyor.

Dermoskin

Matilek firmasının patentli markası olan Dermoskin, dermokozmetik ürünleri ile kozmetik sektöründe önemli bir role sahiptir. Dermokozmetik ve gıda takviyesi alanında dünya pazarında ön planda olan markalar arasında artık yerli üretim yapan bir Türk markası da sektör yarışına katılmıştır. Sağlığa zararsız kimyasallar ile organik ürünleri bir araya getiren, dünya standartlarında kabul görmüş üretimi ülkemiz sınırları içine taşıyan Dermoskin markası ürünleri kendi tesislerinde üretmektedir. Hijyen ve müşteri memnuniyetine üst seviyede önem veren marka, Türk tüketicinin kozmetik alanındaki tüm eksik ve ihtiyaçlarını gidermeyi amaçlıyor.

Sektörde saç bakımı, tırnak bakımı, cilt bakımı ve vücut bakımı ürünleri ile büyük bir yeri olan Dermoskin insan sağlığını ön planda tutarak sağlıklı güzellik reçetenizi yazıyor.

Dermoskin; saç, güneş, cilt, akne ve gıda takviyeleri alanlarında ürünler vermektedir. Dermoskin saç bakım ürünleri saç derinizi dökülme, pullanma, kepeklenme, kuruluk gibi cilt problemlerinden arındırmakta yardımcı olur. Dayanıklı, güçlü, ışıldayan ve canlı saçlar için tasarlanmış özel formülü ile şampuan, tonik veya sprey formunda sunulur. Saç kusurlarını en aza indirerek yok etmek, önce sağlıklı sonra da daha güzel bir görünüme kavuşmak için çalışır.

Dermoskin güneş ürünleri ise güneşlenme esnasında ve güneş sonrası kullanıma uygun olarak iki ayrı kategoride sunulur. Cildiniz üzerinde zararlı güneş ışınlarına karşı bir koruma kalkanı oluşturarak, güneşin zararlı etkilerine doğrudan maruz kalmanızın önüne geçer. Cildi rahatlatmak, ferahlatmak, nem dengesini ideal seviyede tutmaya çalışmak ve kuruluğun getirdiği hasarları minimum düzeye indirmek Dermoskin sağlıklı güzellik reçetesinin öncelikli amacıdır. Dermoskin cilt bakımı ve akne önleyici ürünler, piyasadaki muadillerinden çok daha uygun fiyatlarla ve güçlü formüllerle sunulmaktadır.

Cilt lekelenmelerine, renk tonu farklılıklarına, yaşlılık belirtilerine, kırışıklığa, ince çizgilere, cilt kusurlarına veda etmeniz ve daha iyi bir görünüme kavuşmanız için destekleyicidir. Dermoskin markası satış müdürü, markanın sektördeki macerasını şöyle özetlemektedir: “Dermoskin markasının en önemli gücü, ürüne gelen talebin tüketici memnuniyetinden gelmesidir. Diğer bir faktörde her şeyiyle özenle hazırlanmış gerçek bir Türk markası olmasıdır.”

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.