x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Overnight Clearing Gel Temizleme Jeli 50 ml
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Overnight Clearing Gel Temizleme Jeli 50 ml

292,80 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Temizleyiciler
Ürün Özellikleri : Cildi arındırmaya ve oluşan sivilcelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.Cildi rahatlatır, sakinleştirir ve canlılık kazandırır.
Güncelleme Tarihi : 29.06.2016 - Çarşamba
Boyut : 50 ml
Özet Bilgi : Sivilceli cilltler için geliştrilmiş cildi arındıran ve sivilceleri engelleyen yardımcı bakım jelidir. Ürün gözenekleri tıkayan cilt kirlerini söker atar ve sivilceye neden olabilecek olan bakterileri yok eder. Cildi rahatlatan ve sakinleştiren yapısı ile sivilcelerin neden olduğu iritasyonu sakinleştirir. Akşam yüz temizlendikten sonra ince bir tabaka şeklinde sürülür ve emilmesi beklenir. İhtiyaç duyulursa bazı dönemlerde gece bakımı olrak da kullanılır.

Dermalogica Overnight Clearing Gel Temizleme Jeli

Cildimizin en hassas olduğu bölge olan yüz temizliği cildin sağlığı açısından oldukça önemlidir. Birçok insan cilt temizliğini su ve sabunla yapılan bir temizlik olduğunu düşünür aslında bu çok yanlış bir düşüncedir. Özellikle cilt hassas ve yağlı bir yapıya sahipse, su ve sabunla yapılan temizlik sadece kısa süreli yüzeysel bir temizlikten ibaret kalır.

Bu şekilde yapılan temizlik yağ fazla salgılanmasına neden olur. Fazla yağ salgılayan cilt alerji ve çevresel etkilere karşı savunmasız kalır. Sebum miktarının artması da ciltte yağlanmaya neden olan bir diğer sebeptir. Böylesi durumlarda vücutta en kolay etkilenecek olan bölge çok hassas bir yapıya sahip olan yüz bölgesi olacaktır.

İnsanlar aşırı yağlanma problemini çözmek için birçok yöntem denerler. Genellikle ilkel yöntemlerden oluşan bu denemeler cildi temizlerken ciddi sorunlar da ortaya çıkartabilir. Özellikle hassas ve yağlı ciltler bu yanlış yöntemleri uyguladıklarında kötü sonuçlardan çok çabuk etkilenirler. Böylesi durumlarda uzmanlarında tavsiye ettiği Dermalogica Overnight Clearing Gel Temizleme Jeli kullanımı uygun görülür.

Dermalogica Overnight Clearing Gel Temizleme Jeli İçeriği ve Özellikleri

Aşırı yağlı ciltlerde sorunun devam etmesiyle ortaya çıkan sivilce ve akne oluşumunun tedavisine yardımcı olmaktadır. Yeni teknoloji ile güçlendirilen formülü ile tıkanan gözeneklere derinlemesine temizlik sağlayarak cildin ferahlamasına yardımcı olur. Dermalogica Temizleme Jeli cilde zararı olan bakterileri ciltten uzaklaştırırken,cildin kurumasına da neden olmaz.

İçeriğinde bulunan yeşil çay özü cildin rahatlamasını sağlayarak, sivilce kaynaklı iritasyonu engeller. Formülündeki bitki karışımları sayesinde yağ salgılarının aşırı olmasını engeller. Düzenli kullanımlarda en iyi sonucu gösterir. Renklendirici ve koku içermemektedir.

Ürün Kullanımı: Cildi temizledikten sonra ince bir tabaka halinde uygulanır ve iyice emilmesi beklenir. Her akşam kullanımı uygundur.





KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.