x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Oil Free Matte Block SPF30 Yağlı Cilt İçin Güneş Koruyucu 50 ml
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Oil Free Matte Block SPF30 Yağlı Cilt İçin Güneş Koruyucu 50 ml

328,80 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Güneş Ürünleri
Ürün Özellikleri : Cildi güneş ışınlarına karşı koruyarak ton farklılıklarını ve leke oluşumunu engeller.Güneş hasarlı kırışıklıkların tekrarlanmasını önler.
Güncelleme Tarihi : 30.06.2016 - Perşembe
Boyut : 50 ml
Özet Bilgi : Sivilceli ve yağlı ciltlerde güneş koruması sağlayan hafif yapılı üründür. Yağlı ve akneli ciltlerde meydana gelen parlamayı önler ve hafif yapılı formülü ile yağ salgısını azaltır. Yağ emiciler uzun süreli olarak parlamayı önler ve ciltteki pudramsı kalıntıları giderir. Her sabah ve gün içerisinde ihtiyaç duyuldukça güneşe çıkmadan 15 dakika önce yüz bölgesine uygulanır, gerekirse tekrar uygulanır.

Dermalogica Oil Free Matte Block SPF 30 Yağlı Ciltler İçin Güneş Koruyucu

Güneş ışınları cildimiz için özellikle D vitamini açısından oldukça önemli bir doğal kaynaktır. Ancak bu ışınların faydası olduğu kadar zararları da unutulmamalıdır. Güneş ışınlarına aşırı derecede maruz kalındığında ciddi cilt problemleri oluşabilir. Özellikle bebekler ve çocukların cildi güneşe son derece duyarlıdır. Önlem alınmadığı takdirde güneş ışınları zamanla ciltte lekelenmelere neden olur.

Yağlı cilt yapısı güneşten en kolay etkilenebilen cilt yapılarından biridir. Güneş ışınları cilde temas eden kirlerin iyice yapışmasına ve kalıcılaşmasına neden olur. Bu durum gözeneklerin tıkanması ve salgılanan yağların yüzeye çıkamamasına neden olur. Deri altında salgılanan yağlar zamanla siyah noktalara, siyah noktalar da sivilcelere dönüşür.

Küçük yaşlarda güneşe maruz kalan ciltlerde eğer önlem alınmazsa hasarlar kalıcılaşmaya başlar. Bu hasarlar ilk etapta koyu lekelenmelerden ibaret olurken, ilerleyen zamanlarda erken kırışıklıklar, ton farklılıkları ve hatta kanser boyutuna kadar varabilir. Tüm bunlara zamanında önlem alabilmek adına uzmanlar Dermalogica Oil Free Matte Block SPF 30 Yağlı Ciltler İçin Güneş Koruyucu kullanımını önermektedir.

Dermalogica Oil Free Matte Block SPF 30 Yağlı Ciltler İçin Güneş Koruyucu İçeriği ve Özellikleri

Yağlı ciltlerin kullanımı için uygundur. SPF 30 içeriği sayesinde güneşin UVB ışınlarıyla savaşır. Güneş yağlı ciltle temas ettiğinde ilk olarak parlamaya neden olur. Ürünün matlaştırıcı özelliği sayesinde cildin parlamasını engeller. Güneş koruma özelliği sayesinde cildin güneşe karşı savunmasını güçlendirir.

Dermalogica Oil Free Matte Block SPF 30 Yağlı Ciltler İçin Güneş Koruyucu, UV akıllı kapsül teknolojisi ve antioksidan özellikli E ve C vitaminleri içerikleriyle yağ ve nem oranını dengede tutmaya olanak sağlar. Yapay koku ve renklendirici barındırmaz.

Ürün Kullanımı : Cildi tonik ile temizlendikten sonra tüm yüz bölgesine güneşe çıkmadan 30 dakika önce uygulanır. Tercihe göre yüzme ve spor sonrası kullanıma uygundur.KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.